V neděli 8. září nastoupili v domácím prostředí mladší žáci U13, když jejich soupeřem byl tým SK Líšeň.
6. kolo | 7. 9. 2024 |
SpSM-Jih U13
SK Líšeň
10:5

Branky: Zedníček 4, Bobula 2, Vališ, Kohout, Strašil, Dočekal

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Sochor - Málek, Vrša - Vališ, Koubek, Bobula, Strnad - Dočekal, Zedníček … Kohout, Strašil, Jenček, Pešava, Kuchař, Lukačina

Do utkání jsme vstoupili aktivně a rychle se dostali do tříbrankového vedení. Soupeř sice z ojedinělého brejku a poté po standardní situaci snížil na rozdíl jediné branky, ale naší aktivitou jsme si vzali do poločasu výraznější vedení zpět. Na začátku druhého poločasu jsme skóre navýšili až na 9:2, poté jsme ale přestali hrát a přenechali aktivitu soupeři. Ten se dostal do tlaku a podařilo se mu zkorigovat konečný výsledek.

Ohlasy k utkání

Dnes jsme spokojeni s prvními 30-ti minutami, kde kluci napadali rozehrávku soupeře, dostávali ho pod tlak a ten kupil chybu za chybou. My jsme vstřelili šest branek a spoustu dalších šancí zůstalo nevyužito. Druhý poločas již z naší strany takový nebyl, nechali jsme se ukolébat výsledkem a utkání jen dohráli. Nicméně naše hra je upracovaná, někdy statická, musíme do ní dostat více přímočarosti, rychlejší práci s míčem a také týmovosti. Moc věcí řešíme individuálně za cenu ztráty míče.