Za velkého vedra nastoupili Žďárští hráči v neděli 25. srpna v Prostějově k druhému mistrovskému zápasu.
4. kolo | 25. 8. 2024 |
MSŽD-D U14
1.SK Prostějov
FC Žďas Žďár nad Sázavou
3:0

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Zelený - Vomela, Vrša, Krajčo, Mach- Šmíd, Kohout, Polanský, Šulc, Svoboda, Mach střídali : Netopilík, Krejčí.

Komentář

Domácí mužstvo vstoupilo do zápasu velkým náporem. Hostující obraně v čele s výborně chytajícím Zeleným se dařilo eliminovat jeden útok za druhým. Dvakrát zazvonila i branková konstrukce. Hosté se osmělili v 22.minutě , kdy břevno trefil z přímého kopu Vrša.

Domácím se přeci jenom podařilo v 35. minutě vyzrát na žďárskou defenzívu 1:0. Hostujícím mužstvem to ale nezamávalo a v koncovce prvního poločasu si vytvořilo dvě stoprocentní šance. Bohužel bez gólového efektu.

V druhém poločase se už projevovala únava a i přes velkou snahu se nám zápas zdramatizovat nepodařilo. Naopak, soupeř potrestal dvě chyby a zápas rozhodl pro sebe.