V neděli 21. dubna sehráli starší dorostenci U19 mistrovské utkání v Brně Židenicích. Po nerozhodném výsledku jsme odmítli posun na pátou příčku tabulky.
22. kolo | 21. 4. 2024 |
MSDD-D SD
ČAFC Židenice 2011
FC Žďas Žďár nad Sázavou
2:2

Branky: Prudík 2

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Cymrykovyč - Hotárek, Hendrich, Pelikán, Mihok (74. Síč) - Prudík, Lysák - Brusenbauch (66. Zych), Chmelíček, Vaverka A. (63. Šerejch) - Dočekal (63. Suský)

Ohlasy k utkání

To, že si dnes z utkání odvezeme pouze bod, rozhodla naše nekvalita a nekoncentrovanost v zakončení. Rozdíl ve skóre měl být minimálně čtyřbrankový v náš prospěch.

Na hřišti malých rozměrů, které nahrává spíše bojovnosti a soubojům než fotbalu, jsme byli fotbalovější a dokázali si vypracovat dostatečné množství šancí, abychom rozhodli. Šance jsme však lehkovážně zahodili, dokázali skórovat pouze ze standardních situací dvakrát Prudíkem, z pokutového kopu po faulu na Chmelíčka a z rohového kopu Lysáka. Domácí hráli celé utkání velmi jednoduše a soubojově. Branky nám vstřelili také ze standardek, první po autovém vhazování a vyrovnávací z pokutového kopu po zbytečném faulu Mihoka. Závěr byl po vyrovnání zbytečně nervózní, domácí ještě cítili šanci zápas obrátit.

Dnes byli ve hře tři body, my jsme i přes herní převahu dva ztratili a odmítli tabulkový posun.