V sobotu 30. března přivítali na domácí umělé trávě starší dorostenci Blansko.
19. kolo | 30. 3. 2024 |
MSDD-D SD
FC Žďas Žďár nad Sázavou
FK Blansko
8:0

Branky: Mikišek 4, Pelikán, Lysák, Chmelíček, Prudík

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Vokoun - Hotárek, Hendrich, Pelikán, Polanský (63. Mihok) - Prudík, Lysák - Polívka (63. Šerejch), Chmelíček (63. Vaverka), Mikišek - Suský (63. Dočekal)

Ohlasy k utkání

Jsem rád, že dnes mohu kluky pochválit. Navázali jsme na poctivý výkon v předchozím utkání a znovu bodovali naplno v domácím prostředí. Týmově jsme slušně pracovali do defenzivy a po zisku míče jsme dokázali být nebezpeční. I když jsme v prvním poločase bojovali s nízkou efektivitou ve vyložených šancích, dokázali jsme si vypracovat tříbrankový náskok.

Ve druhé části jsme dál pokračovali a přidali další branky. Soupeř postupně odpadl a výsledkem bylo našich osm vstřelených branek. Jsem rád, že jsme se dnes výrazně střelecky prosadili a to i ze standardních situací a také, že jsme neinkasovali.

Vysokého vítězství si vážíme, ale nepřeceňujeme ho. Důležité bude dnešek potvrdit v následném utkání v Břeclavi. Dali jsme si v kabině společný cíl a ten chceme na konci sezóny splnit. Kromě nemocného Cymrykovyče jsme měli k dispozici všechny hráče kádru, což je pro skládání sestavy jenom dobře.

Fotogalerie