V sobotu 25. května přivítali na domácí trávě mladší žáci U12 Bedřichov.
16:0

Branky: Vališ 4, Bobula 4, Dočekal 3, Musil 2, Mach, Strnad, Poul

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Kohout - Jenček, Mach - Kuchař, Bobula, Dobrovolný, Strnad - Poul, Vališ (Musil, Dočekal)

Ohlasy k utkání

Od začátku utkání jsme se pustili do útočení a po rychlém nástupu jsme v 8. minutě vedli 4:0. Ve zbytku poločasu jsme naráželi na zhuštěný val hostí a příval branek se zastavil. První poločas nakonec skončil našim vítězstvím 7:0. Druhý poločas jsme si dali za cíl roztahovat hru do šířky a lépe kombinovat. To se nám ale prvních 15 minut vůbec nedařilo a hosté drželi čisté konto. Ale trpělivostí v následujících minutách jsme hostující branku zasypali devítibrankovou smrští. Hosté si ve druhé půli vytvořili po brejcích asi tři vyložené gólové příležitosti, které ale výbornými zákroky zastavil spolehlivě chytající Kohout.