Ve středu 29. května sehráli mladší žáci U12 odložené mistrovské utkání v Havlíčkově Brodě.
8. kolo | 29. 5. 2024 |
SpSM-Jih U12 9-16
FC Slovan Havlíčkův Brod
3:9

Branky: Zedníček 3, Pešava 2, Bobula 2, Dobrovolný, Málek

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Sochor - Málek, Mach - Kuchař, Bobula, Dobrovolný, Strnad - Zedníček, Vališ (Jenček, Pešava)

Vstup do utkání se nám povedl na výbornou. Hráli jsme s chutí, dobře napadali, byli agresivnější než soupeř. Ve 20. minutě jsme vedli 4:0 a bylo prakticky rozhodnuto. V dalším průběhu poločasu se nám nedařilo proměňovat šance, kdy jsme někdy zbrkle zakončovali nebo nedotáhli několik akcí v přečíslení. Přesto se oba týmy do konce poločasu prosadily na každé straně ještě jednou.

Druhý poločas se již jen dohrával. Měli jsme další šance přidat několik branek, ale chyběl nám opět klid v zakončení nebo v přípravě koncovky. Naopak zbytečné hrubky v obranné fázi nás stáli lepší kontrolu zápasu, ve kterém jsme byli najednou zbytečně nervózní.