Ve čtvrtek 13. června sehráli mladší žáci U13 poslední jarní mistrovské utkání v Hodoníně.
14. kolo | 13. 6. 2024 |
SpSM-Jih U13 9-16
FK Hodonín
6:1

Branky: Polanský

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Sochor - Krejčí, Kopeček, Vrša, Málek - Halamka, Svoboda, Polanský, Koubek - Prokop, Dvořák (Večeřa, Mach)

Do zápasu jsme vstoupili brankou. Chybu domácího brankáře potrestal Polanský - 1:0. Poté nás soupeř přitlačil před naše vápno a výsledkem bylo vyrovnání Bajana - 1:1. Domácí tým pokračoval v aktivitě, ale pozorně bránící obrana s brankářem Sochorem nájezdům domácích odolala, a když na druhé straně neproměnil svoji šanci Vrša, poločas skončil remízou.

Ve druhém poločase jsme dvakrát brzy inkasovali. Naopak své dvě příležitosti jsme neproměnili a to utkání rozhodlo. Hodonín navýšil své skóre a zápas skončil jednoznačným výsledkem.