V neděli 14. dubna přivítali na domácí trávě mladší žáci U13 Svratku Brno.
FC Svratka Brno
9:2

Branky: Koubek 2, Vrša 2, Kohout 2, Polanský, Prokop, Staněk

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Kachlík - Mach, Krajčo, Vrša, Vomela - Kopeček, Kohout, Svoboda, Koubek - Polanský, Zedníček (Dvořák, Halamka, Prokop, Staněk)

Skóre utkání se měnilo velice brzy, Kopeček vyslal do úniku Polanského, který našel před bránou Koubka a ten s přehledem proměnil. Krátce poté trefil přímý kop Vrša a bylo to 2:0. Domácí nepolevovali v aktivitě a odměnou byly další branky. Svoboda vybojoval míč pro Kohouta, který prošel až před brankáře hostí a přidal další branku, o chvíli už na 4:0 zvyšoval Polanský po přihrávce Zedníčka. Ještě do poločasu přidali své druhé branky v utkání Vrša s Kohoutem a poločas tak skončil jednoznačně 6:0.

Ve druhé půli už tempo hry upadalo, ale branky padaly stále. Koubek otřel svou trefu o břevno a byl z toho krásný gól. Poté dorazil samostatný únik Kopečka do brány Prokop. Za hosty snížil Pavlík, který prošel z levé strany před Kachlíka a proměnil. Na jeho trefu domácí reagovali brankou Staňka. Poslední slovo v utkání měl opět hostující Pavlík a upravil na konečných 9:2.