V neděli 7. dubna nastoupili mladší žáci U13 v Jihlavě proti TJ Sokol Bedřichov.
TJ Sokol Bedřichov
2:6

Branky: Koubek 2, Zedníček, Prokop, Dvořák, vlastní

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Kachlík - Vrša, Krajčo - Kopeček, Svoboda, Koubek, Zedníček - Staněk, Prokop (Fialová, Dvořák, Halamka, Polanský)

Hned ve druhé minutě si rychle vyměnili míč Koubek s Vršou a vedli jsme 1:0. Domácí tým nečekal na odpověď dlouho, po rohovém kopu srovnal Plass na 1:1. To domácí tým nakoplo a přišla další gólová standartní situace. Tentokrát se trefil Lakomý 1:2. V závěru poločasu mohl po faulu na Krajča vyrovnat Svoboda, ale pokutový kop neproměnil.

Do druhého poločasu hosté vstoupili aktivně. Za obranou domácích se objevil Zedníček a vyrovnal na 2:2. Na vedoucí gól jsme nečekali dlouho, po rohovém kopu na přední tyč si domácí dali vlastní gól 3:2. Po rychlém obratu jsme nepolevili a přidali další branky. Samostatný nájezd proměnil Prokop na zadní tyč 4:2 a Koubek zvýšil střelou zpoza vápna na 5:2. Bedřichov se snažil nepříznivý výsledek zvrátit, vrhl všechny síly do útoku. Toho využil Dvořák a samostatný únik s přehledem proměnil na konečných 6:2.