V sobotu 4. května sehráli starší žáci U15 mistrovské utkání s Bedřichovem.
TJ Sokol Bedřichov
1:1

Branky: Prokůpek

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Navrátil - Teplý, Svoboda, Irovský, Odvárka - Pacal, Bobula (74. Podborský), Prokůpek, Šiljeg (64. Krajíc) - Havlík, Kotovic (74. Smutka)

Do utkání s krajským rivalem jsme vstoupili aktivně. Za celý první poločas se soupeř dostal jen k několika brejkovým akcím. Naši hráči si vytvořili uzemní převahu, do šancí se postupně dostali Bobula, Prokůpek a několikrát Havlík. Bohužel se nám do gólové radosti podařila přetavit pouze jedna. Po jednom z mnoha rohů se dobře zorientoval na malém vápně Prokůpek.

Druhý poločas začal stoprocentní šancí. Na hostujícího brankaře běžel sám Havlík, bohužel nedal. Fotbalové nedáš, dostaneš se opět potvrdilo. V 46. minutě neudržel domácí brankář střelu z dálky a dobíhající soupeř pohodlně skóroval na konečných 1:1.