V pátek 29. března sehráli starší žáci U15 mistrovské utkání v Kuřimi.
FC Kuřim
1:1

Branky: Prokůpek

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Janoušek - Teplý, Svoboda, Irovský, Pacal - Krajíc (78. Navrátil), Bobula, Prokůpek Šiljeg - Havlík, Kotovic (50. Hauptman)

Náš první zápas na přírodní trávě se nesl tradičně soupeřovým náporem. Ať se na to zaměřujeme, nedaří se nám opakovaně vstup do utkání. V 5. minutě jsme udělali chybu v kombinaci na soupeřově polovině a ten to rychlým brejkem potrestal. Nutno dodat, že to byl dost laciný gól.

Hru se nám podařilo vyrovnat v polovině poločasu, kdy jsme se uklidnili a zpřesnili kombinaci. V 25. minutě se v sezoně podruhé z rohu hlavou trefil Prokůpek 1:1. Závěr poločasu byl v naší režii, ale přes několik slibných příležitostí se skóre neměnilo.

Druhý poločas se nesl ve velkém množství standardních situací domácího týmu, které ohrožení naší branky nepřineslo. Hosté se do větších šancí nedostali a tak nerozhodný výsledek je celkem spravedlivý.