KP Vysočina
FC Žďas Žďár nad Sázavou B
SFK Vrchovina B
0:1

Od prvních minut bylo jasné, že derby bude vyhrocené. Oba týmy začaly ve velkém tempu a důrazem vůbec nešetřily. Na každé straně si rivalové ze Žďárska vytvořili pár slibných šancí, ale ve finální fázi to ztroskotalo na dobře organizovaných obranách, nebo míč zahnal silný vítr. Od 25.minuty tempo opadlo a hrálo se jen mezi vápny. Ve 40.minutě se po individuální akci uvolnil Tadeáš Dobrovolný, který bohužel svou slabší nohou netrefil odkrytou bránu. To byla největší šance prvního poločasu, nepříliš líbivého fotbalu a tak se šlo do kabin smírně bez branek - 0:0.

Druhý poločas vypadal stejně, jako konec z první půlky. Oběma týmům chyběl pohyb a dobrý nápad, jak obejít obranu soupeře. Rozhodčí domácímu Žďáru nepískl jasnou penaltu. Od té doby se Žďár přestal soustředit na hru a Nové Město se začalo tlačit do zakončení. První slibnou příležitost domácí gólman ještě novoměstskému Šmídovi zneškodnil. V 77.minutě se už stejný střelec nemýlil a nekompromisně prostřelil domácího gólmana - 0:1.