V sobotu 10. února sehráli na domácí umělé trávě starší žáci U14 přípravný zápas proti Kuřimi.
0. kolo | 10. 2. 2024 |
U14-PU
FC Kuřim
8:1

Branky: Smutka 4, Starý, Filippi, Sláma, Beneš

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Beneš (Kamp) - Kamp (Beneš), Musil, Podborský, Bajer - Hauptman, Sláma, Had, Starý - Smutka, Polanský (Synek, Štourač, Filippi, Fiala)

V prvním poločase se nám moc nedařilo v koncovce. Dvakrát jsme dokonce z jasných příležitostí nastřelili tyč. Přesto jsme se dostali do brzkého vedení o dvě branky. Hosté poté po snížení na 2:1 obdrželi další dva góly až v samém závěru poločasu.

Druhý poločas jsme opět začali aktivně a v prvních deseti minutách vstřelili dvě branky. Zbytek zápasu se potom již dohrával a opět až v samotném závěru jsme uzavřeli skóre na konečných 8:1.

Ohlasy k utkání

Soupeř, který přijel s několika o rok mladšími hráči, působil herně velice sympaticky. My jsme se naopak několikrát lacině zbavovali míče a nešli si pro míč do nabídky. Krajní obránci i záložníci se nezapojovali skoro vůbec do přečíslení v křídelních prostorech. Spokojenost panuje s výsledkem, ale herní projev nebyl z naší strany moc dobrý.