V pátek 9. února za umělého osvětlení sehrála U12 mladších žáků přípravné utkání proti MFK Chrudim.
0. kolo | 9. 2. 2024 |
U12-PU
FC Žďas Žďár nad Sázavou
MFK Chrudim
3:2

Branky: Vališ 2, Kántor

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Sochor - Málek, Strnad - Pešava, Bobula, Jenček, Poul - Vališ, Kántor (Hoang)

Komentář

V prvním poločase jsme nehráli moc aktivně a soupeř si také mnoho šancí nevytvořil. Výsledkem byla bezgólová remíza.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a z těsného ofsajdu skórovali. Až tento stav nás nakopl k aktivitě a od 60. minuty jsme v rozmezí sedmi minut třemi góly v řadě otočili skóre na - 3:1. Hosté ještě v 72. minutě snížili a v posledních minutách nás přitlačili před naši branku, ale vyrovnat již nedokázali.

Ohlasy k utkání

Dnes jsme zahráli výborně druhý poločas, kde jsme předvedli hodně pěkných kombinačních akcí. Zápas byl hlavně ve druhém poločase hodně rychlý, tvrdý, plný osobních soubojů. Ke kvalitě utkání přispěl hodně i velmi dobře hrající soupeř. Kluci dnes zaslouží velkou pochvalu.