V neděli 4. února se utkali na domácí umělé trávě mladší žáci a sousední SFK Vrchovina.
0. kolo | 4. 2. 2024 |
U12-PU
SFK Vrchovina
5:1

Branky: Bobula 2, Jenček, Strnad, Staněk

Sestava FC Žďas Žďár nad Sázavou: Sochor - Halamka, Strnad - Vališ, Musil, Bobula, Jenček - Hoang, Kántor (Šulc, Staněk)

Ohlasy k utkání

Znovu jsme nastoupili v hodně kombinované sestavě, když nám z různých důvodů chybělo pět hráčů. Měli jsme dobrý start do utkání a soupeře dlouhé minuty drželi před jeho brankou, ale do přehuštěné obrany se nám nedařilo dlouho proniknout. Až asi po půlhodině hry se nám povedlo dvakrát po sobě skórovat. Bohužel v poslední minutě jsme si nepohlídali roh a hosté vstřelili gól do šatny.

Vstup do druhého poločasu se nám vyvedl o mnoho lépe a během necelé čtvrthodiny jsme navýšili skóre až na 5:1. Poté tempo zápasu opadlo a posledních dvacet minut se již jen dohrávalo. V zápase můžeme hodnotit pozitivně vždy polovinu poločasu, kdy jsme se pokoušeli kombinovat a tlačili jsme se do zakončení. Naopak druhou polovinu druhého poločasu jsme bez většího zájmu jen odchodili, uzavřel hodnocení zápasu trenér Petr Procházka.