Ve svém druhém přípravném zápase v sobotu 3. února hostilo béčko žáků na domácí umělé trávě Havlíčkovu Borovou.

FC Žďas Žďár n.S. B - TJ Sokol H. Borová 6:1 (1:0)

Branky: Šulc 2, Kachlík, Sochor, Kántor, Ledvinka

Sestavy: Vomela - Tomšík, Vostřežanský, Kachlík, Šulc, Kántor, Hoang, Večeřa, Ledvinka, Beňadík, Sochor

V prvním poločase se hrálo více na polovině hostí, ale domácí se několikrát nedokázali prosadit v zakončení. Jediná úspěšná střela Kachlíka z úvodu poločasu znamenala domácí jednobrankové vedení. Druhý poločas se již domácí střelci probudili a navýšili skóre až na 6:0. Ke slovu se nakonec dostali také hosté, kteří v poslední minutě zkorigovali skóre zápasu na konečných 6:1. Utkání před 30 diváky s přehledem řídil rozhodčí Michal Stratený. Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase jsme dokázali několikrát skórovat a utkání tak dovedli do vítězného konce, pochvaloval si nakonec druhý úspěšný zápas v přípravě trenér Michal Skalník.