TJ Dálnice Speřice
FC Žďas Žďár nad Sázavou
1:3

Komentář

Utkání jsme dobře začali. V 6. minutě se po centru od Nedvěda objevil v šanci Krajčo, který ovšem neproměnil. To se ale povedlo v 10. minutě domácímu Svobodovi - 1:0. Hned jsme se pokoušeli o vyrovnání.Ve 14. minutě jsme rozehrávali Šerým standardku, kterou domácí brankář s námahou vyrazil na roh. V 19. minutě se po Nedvědově pěkné přihrávce do velké šance dostal Severa, ale zakončil těsně vedle.Zbytek poločasu se dohrával bez větších šancí a čekalo se s čím vyrukují žďárští do druhé půle.

A hosté začali druhou půli na jedničku s hvězdičkou.Hned ve 47. minutě Krajčova střela zaplavala a skončila u tyče v bráně - 1:1. V 57. minutě vychytal ve velké šanci Jícha domácího Svobodu a z protiútoku po centru Krajča zvyšuje Severa na - 1:2. Vydařenou čtvrthodinu podtrhli hosté v 62. minutě. Do rychlého protiútoku šel Šerý, vysunul Severu a ten střelou k tyči nedal gólmanovi šanci - 1:3.Zbytek zápasu a důležité tři body jsme v závěru zkušeně pohlídali a připsali si tak čtvrté vítězství v řadě.