7. kolo | 16. 9. 2023 |
MSD-D
FC Slovan Havlíčkův Brod
2:0

Do utkání jsme vstoupili aktivně a v 9. minutě po centru Severy střílel hlavou Srnský těsně vedle. Ve 12. minutě se dostali k jediné své střele za první poločas domácí, ale Coufal z poza vápna vystřelil těsně vedle.Ve 26. minutě se dobře uvolnil na pravé straně Dočekal, ale jeho nahrávka před branku nenašla spoluhráče. Do závěru poločasu se již ani jeden tým do zakončení nedostal i když ze hry měli více hosté.

Druhý poločas začal opatrně z obou stran. V 57. minutě domácí z rychlého protiútoku v dobré příležitosti zakončili nepřesně. V 68.minutě z rychlého protiútoku v nadějné pozici nedokázali zakončit také hosté. V 73. minutě po pravé straně prošel Dočekal a jeho dobrý centr domácí odvrátili na roh. Rozhodnutí přišlo v 85. minutě, kdy domácí Coufal první střelou na branku dostal domácí do vedení - 1:0. V 87. minutě měli hosté na kopačkách vyrovnání, ale střelu Horáka domácí gólman vyrazil a následná střela Krajča šla nad branku. Hosté tedy nevyrovnali, ale domácí Panský v druhé minutě nastavení rozhodl a ukončil účet zápasu na - 2:0.