FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Zimní příprava zahájena!

Po necelé dvouměsíční přestávce skončil po podzimu třetímu celku divizní tabulky FC Žďas Žďár odpočinek!

Počínaje 16. lednem zahájilo A mužstvo zimní přípravu pod vedením trenéra Václava Pohanky. V realizačním týmu po úspěšném podzimu nedochází ke změnám. Pozici dvou asistentů, budou nadále zastávat Marek Starý a Michal Nepejchal, který bude mít navíc na starosti brankáře. Vedoucím týmu je Milan Dohnal.

Co se týče změn v kádru, u týmu nikdo nekončí. Na straně příchodů  není také žádný hráč. K týmu se na přípravu připojila také čtveřice talentovaných dorostenců – David Srnský, Jakub Dočekal,Ondřej Hotárek a Adam Mach.

Naše fotbalisty nyní čeká náročný program. Tréninky jsou na programu čtyřikrát týdně. Na programu je celkem pět přípravných utkání. V prvním se představíme na umělé trávě na Bouchalkách v sobotu 11.2 v 15.00, kdy nás prověří divizní  celek z Hlinska

Rozpis zápasů vše v domácím prostředí v 15.00 hodin:

SO 11.2  Hlinsko

SO 18.2  Boskovice

SO 25.2 V.Mýto

NE 5.3  Slavoj Polná v 11.30 

SO 11.3  N.Ves

Foto z tréninku zde:https://www.instagram.com/p/CnhC1mwosDM/

                                 https://www.instagram.com/p/CnhC_kiIrRy/

Nezahálí i další mládežnická mužstva FC Žďas Žďár, která se vrhla po krátké vánoční odmlce do tréninkového procesu. Od začátku ledna zahájili přípravu žáci, přípravky a nejmenší fotbalové naděje z naší školičky. Ve čtvrtek  12. ledna pak poprvé v tomto roce vyběhli na umělý trávník i divizní dorostenci.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR