ŽĎÁRSKÝ GÓÓÓL CUP - Mladší přípravka U9 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

ŽĎÁRSKÝ GÓÓÓL CUP

Zvětšit

V sobotu 24.6. 2023 se na Bouchalkách uskutečnil 1. ročník GÓÓÓL CUPu.

Slavnostního zahájení se ujal místostarosta města pan Jaroslav Hedvičák , který popřál všem týmům hodně štěstí a sil. My mu tímto děkujeme, že si udělal čas a dorazil děti podpořit.

Hrálo se systémem každý s každým, takže o napínavé zápasy nebyla nouze. Jako rozhodčí se na hřiště postavili naši hráči z kategorie U14 a U15 a svoji práci odvedli na výbornou!!!!

Obědovou pauzu vyplnil mistr světa ve freestyle fotbale Daniel Pražák, který se poté ještě 2 hodiny dětem věnoval.

V průběhu celého turnaje se mohli všichni hráči zapojit do soutěže o ceny, které nám věnovalo Westernové městečko Šiklův mlýn a o dres podepsaný všemi hráči FK Mladá Boleslav, který nám pro děti daroval Marek Matějovský.

Využili jsme nakonec i chilll out zónu od firmy DEL, kde si  hráči mezi zápasy odpočinuli i když počasí se ráno tvářilo jinak.

Od 10:00-13:00 jste měli možnost zahlédnout stánek s názvem NÁBOR HRIDNŮ, ve kterém jste se mohli zapsat do Českého národního registru dárců dřeně. Podařilo se a paní koordinátorka neodjížděla s prázdnou. Jste skvělí!!

Turnaje se zúčastnilo 9 týmů z toho dva domácí. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou, AFK Tišnov, Slavoj Polná, TJ Sokol Bedřichov, FC Hlinsko, FŠ Třebíč, SFK Nové Město na Moravě, TJ Nová Ves.

Po skončení turnaje obdržel každý hráč medaili a dárkové tašky, které nám pomohli naplnit EFKO Nové Veselí, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna a Hasičská vzájemná pojišťovna. Tímto moc děkujeme.

Na stupně vítězů se po napínavých zápasech postavili:

1.místo TJ Nová Ves

2.místo SK Fotbalová škola Třebíč

3.místo Slavoj Polná

 

Děkujeme všem týmům za účast, rodičům a fanouškům za skvělou atmosféru.

Velké díky patří partnerům a sponzorům turnaje, protože bez nich by to nešlo!! Děkujeme

Město Žďár nad Sázavou, OFS Žďár nad Sázavou, GRASSROOTS PROGRAMME, DEL, Penam, EFKO, Westernové městečko Šiklův mlýn, DATEL ELEKTRO, Hasičská vzájemná pojišťovna, SYSTEMOTRONIC, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, COPYTO, Pivovar Chotěboř, BAUTIM s.r.o, SATT, INTERFLEX

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR