Zápas přinesl nečekanou zápletku a gólovou podívanou!! - Mladší žáci B - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Zápas přinesl nečekanou zápletku a gólovou podívanou!!

Ve druhém zápase okresního přeboru jsme přivítali rezervu Velkého Meziříčí.

FC ŽĎAS ŽĎÁR B - FC V.MEZIŘÍČÍ B 4:3(2:0)

První poločas se hrál vyrovnaný zápas a naše mužstvo se prosadilo dvakrát v poslední desetiminutovce. Po změně stran nastal v našem mužstvu kolaps a soupeř v prvních osmi minutách otočil skóre na 2:3. My jsme se ale rychle oklepali a za další čtyři minuty skóre převrátili opět na svoji stranu - 4:3. Zbývajících dvacet minut se hrálo nahoru a dolů a oba soupeři měli několik šancí vstřelit branku. V několika situacích nás zachránil brankář Pešek, dvakrát jsme vyhlavičkovali balón z prázdné branky. Naše akce také nebyly úspěšné a tak nakonec zápas skončil našim těsným  vítězstvím. Oba týmy poté sklidily potlesk přítomných diváků.

V zápase jsme byli spokojeni s bojovností a nasazením. Pokulhávala ale kombinace a další technické dovednosti, na kterých musíme nadále pracovat.

Sestava: Pešek - Čížek, Pavlík, Dvořák, Mach, Zych, Havlík, Kučka, Starý, Bečvář.