FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Z Tasovic se vracíme s vysokou prohrou!

Ve 23. kole moravskoslezské divize D jsme v neděli 22. května zavítali na hřiště pátých Tasovic. Utkání se rozhodlo v prvním poločase, kdy nám domácí vstřelili během osmi minut tři branky.

TASOVICE - ŽĎÁR N.S. 4:0(3:0)

Rozhodčí: Mayer  ŽK: 3:4 ČK: 0:0 Diváci: 220  Poločas: 3:0. Branky:  28.Hrazdílek, 32. Lapeš, 36. Cihlář, 85. Kohoutek
FC Žďas Žďár n. S.: Jícha – Peňáz, Vitásek,Požár, Fiala (11.Novotný)- Henzl(61.A.Starý),Sodomka, Šerý, Švoma -Severa(46.Dvořák),Kunstmüller(61. Otava)

Utkání začali domácí velkým tlakem a během prvních deseti minut si vytvořili tři šance, které ale v brance neskončily.Ve 28. minutě se ale již mohli radovat, když akci z pravé strany zakončil Hrazdílek - 1:0. Nátlaková hra domácích pokračovala a do žďárské sítě padly během čtyř minut další dvě branky. V 32. minutě to byl Lapeš a v 36. minutě Cihlář, kteří zvýšili na - 3:0.Tímto výsledkem také skončila první půle.

Do druhého poločasu vstoupili hosté s úkolem zkorigovat výsledek. V 52. minutě zakončoval Kunstmüller, ale brankář Koukal jeho střelu chytil. V 54. minutě to pak zkoušel také z levé strany Šerý, ale Koukal jeho střelu pro změnu vyrazil. V 63. minutě Otava do třetice nevyzrál na Koukala, který jeho pokus vyrazil na roh. V 69. minutě se osmělili také domácí, ale svůj samostatný únik neproměnili. V 85. minutě ale skóre přeci jen uzavřeli domácí střídajícím Kohoutkem - 4:0. Z Tasovic se tak vracíme bez bodového zisku.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR