FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 13.11 - 17.11

Ve středu 17. listopadu se uzavřela naší mládeži podzimní sezóna. Přinášíme poslední výsledky, které odehráli v divizi dorostenci a starší žáci.

DOROSTENECKÁ DIVIZE U19 :

SVRATKA BRNO – FC ŽĎAS 8:2(1:2)

Branky: Otava, Homolka

Hodnocení:

Poslední utkání pozimní části přineslo poločasy jako den a noc. Hrůzostrašný 2. poločas znamenal debakl a to domácí ještě zahodili několik vyložených šancí. Těžko se hledají slova k takto odevzdaným 45 minutám, nebylo to důstojné zakončení první poloviny soutěže.

DOROSTENECKÁ DIVIZE U17 :

SVRATKA BRNO - FC ŽĎAS 3:0(1:0)

Hodnocení:

Utkaní ve kterém jsme bojovali o druhou příčku v divizní tabulce, dopadlo lépe pro domácí. První poločas se nesl v soustředěném výkonu obou družstev. Oba týmy se snažili o kombinaci a rychlé zisky míče po případné ztrátě. Nikdo nechtěl udělat chybu. A tak se hrálo více ve středu pole. Když už se schylovalo k přestávce, zapadla za našeho brankáře nešťastně tečovaná střela. Ve druhém poločase se domácím podařilo krásnou střelou z 25 metrů do šibenice zvýšit na 2:0 a i přes naši snahu se domácí uklidnili a velmi dobře kombinovali a drželi míč. Na konečných 3:0 upravil nejlepší střelec soutěže po rohovém kopu. Přes prohru se nemáme za co stydět, utkání mělo svou kvalitu a sportovně musíme uznat, že vyhrálo lepší družstvo. Po této porážce nám bude patřit 4. příčka divizní tabulky. Děkujeme všem rodičům, sponzorům a klubu za podporu během podzimní části, ve které jsme zažili společně s hráči mnoho pozitivních emocí a tom nám téměř rok chybělo. Trenéři  U17.

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U15:

LÍŠEŇ - FC ŽĎAS  2:1(0:0)

Branka: Toman

Dohrávka 17.11

FC ŽĎAS – H.BROD 4:0(2:0)

Branka: Tichý, Vaverka, Janík, Toman

Hodnocení:

Festival neproměněných příležitostí. Zápas jsme ovládli a měl skončit 10 až 12, hosté za stavu 3-0 neproměnili PK.

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U14:

LÍŠEŇ - FC ŽĎAS  2:5(0:4)

Branka: Promberger, Chmelíček, Sedlák, Vaverka. Pipek

Hodnocení:

Po počátečním vzájemném oťukávání bylo velmi důležité vstřelit úvodní branku. To se nám vydařilo a nastala naše vynikající pasáž, ve které jsme utkání v podstatě rozhodli. Bylo zřejmé, že nastolené tempo nevydržíme po celou dobu, ale od té doby jsme povolili až moc. Iniciativu převzali domácí a tak z vcelku jasného utkání se málem zvrtlo v drama. Kluci se samozřejmě všemu učí, mají právo na určité výkyvy, ale v nastavení "hlav" jsme od 30. minuty měli veliký problém, který se mohl vymstít. Tomu se zkrátka musíme do budoucna vyvarovat.

Dohrávka 17.11

FC ŽĎAS – H.BROD 2:1(1:1)

Branka: Zych, Krahula

Hodnocení:

V posledním podzimním utkání jsme se protrápili k hubené výhře nad krajským rivalem. Bohužel dle herních projevů z posledních zápasů je cosi špatně. Oproti srpnovým a zářijovým utkáním nám toho chybí spoustu, ztratili jsme chuť, nadšení, drajv, lehkost, nasazení, prostě spousty aspektů. Je na nás trenérech abychom našli příčiny a patřičně na ně dokázali zareagovat.

 

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR