FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 10.9 - 11.9

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní první ligu mladších žáků, kdy od 10.00 a 12.00 hostíme na Bouchalkách tým Vyškova. V neděli pak od 12.00 a 14.15 nastoupí dorostenci v moravskoslezské divizi proti FK Pelhřimov.

DOROSTENECKÁ DIVIZE U19 :

Kroměříž - Žďár  4:1 (0:1), branky: Pelikán

Sestava: Cymrykovyč - Dočekal (78. Sochor), Prudík, Mach A., Hotárek -  Mikíšek (78. Gabaš), Lysák - Pelikán (70. Křesťan), Suský, Matoušek J. (60. Matoušek P.) -  Srnský

N. : Chmelík

Hodnocení:

V dnešním utkání jsme si dokázali vypracovat velmi málo šancí v ofenzivní části. I když jsme se v úvodu ujali vedení brankou Pelikána po centru z levé strany , domácí ve zbytku první části působili fotbalovějším dojmem a většinu času jsme bránili. I přes to jsme měli několik situcí po našich ziscích míče, které jsme však nedokázali lépe využít ať zakončením, nebo přesnější přihrávkou.  V poločasu jsme drželi vedení 0:1. Ve druhé části byl podobný obraz hry. Naše nedůslednost při autovém vhazování a zbrklá rozehra při zakládání útoku znamenaly dvě poměrně rychlé a laciné branky v naší síti a utkání potom domácí dohráli do vítězného konce. Nám už dál scházeli síly a nedokázali jsme reagovat. Dnes se nám nevyplatila nekoncentrovanost v důležitých situacích.

DOROSTENECKÁ DIVIZE U17 :

Kroměříž - Žďár  5:0 (4:0)

Hodnocení:

Utkání se nám vůbec nevydařilo. Naše hra postrádala klid a kupili jsme chybu za chybou. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě a výsledek je pro nás ještě milosrdný.

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U15:

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou - HFK Olomouc 5:3 ( 0:2)

Branky: 64´a 76´Promberger 45´Zych 61´Chmelíček (PK) a 69´Svoboda

Sestava: Pešek - Dvořák, Tichý, Svoboda, Dočekal, Chmelíček, Havelka, Vaverka, Boháček, Promberger (78´Starý), Zych (79´Mach)

Hodnocení:

Utkání se nám podařilo v poslední dvacetiminutovce otočit, ale to je jediné pozitivum. Hra postrádala kvalitu, spousty nevynucených ztrát, vyhozených balonů, faulů. Zkrátka boj uprostřed hřiště. Čistého času se také moc neodehrálo. V dalším kole musí být náš projev zcela odlišný.

ŽÁKOVSKÁ DIVIZE U14:

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou - HFK Olomouc 3:1 ( 1:1)

Sestava: Navrátil - Teplý, Svoboda, Irovský, Odvárka, Šiljeg, Havlík, Bobula, Pacal, Prokůpek, Toman, Chroustovský, Kotovic, Jašek

Branky: Toman 2, Chroustovský

Hodnocení:

Dnes jsme odehráli další těžký utkání, které ukázalo, že soutěž bude velice vyrovnaná.

První poločas byl z naší strany matný, neměli jsme pohyb a v návaznosti nám chyběla i kvalita ve hře. Remíza 1:1 po prvním poločase byla zasloužená.

Druhý poločas jsme zvládli výborně. Zvedli jsme pohyb, byli jsme velice aktivní směr dopředu a podařilo se nám vstřelit dvě rozhodující branky.

Dnes nám hodně pomohli rodiče, kteří druhý poločas vytvořili krásnou atmosféru.

Tím jsme dali krásný dárek Petru Staňkovi a jeho oslavě narozenin.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U13

Zlín - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 19 : 3( 10: 3)

Hodnocení:

Nastoupili jsme v okleštěné sestavě a opět se potvrdilo, že bez kvalitní lavičky nemůžeme nikomu v této soutěži konkurovat. V první půli jsme dostali tři rychlé branky ač hned ta první  neměla platit. Ještě jsme snížili  v polovině poločasu na nadějných 5:2. Jenže poté přišlo několik darovaných branek soupeři a poločasové skóre 10:3. Jediná naše světlá pasáž v utkání byla první dvacetiminutovka druhého poločasu, kdy jsme jen jednou inkasovali. Bohužel pak přišlá zbylá dvacetiminutovka a osm gólů v naší síti.Ve druhém poločase jsme si dali za úkol znovu alespoň třikrát skórovat jako v první půli, což jsme nesplnili. Na utkání této úrovně nebyli delegovaní rozhodčí a minimálně čtyři branky neměli platit po faulech na naše hráče, či neodpískaných ofsajdech a dalších situacích, kdy míč opustil hrací plochu. Hnát se za každým vstřeleným gólem a nehrát fair play bohužel snad nikdo nepotřebuje, a když ještě k tomu vede takovým náskokem.

ŽÁKOVSKÁ LIGA U12

Zlín - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 14 : 2( 6: 1)

Góly: Šulc, Rous

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Pátek|26.5.2023

      18.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR