V POSLEDNÍM UTKÁNÍ PODZIMU JSME POPRVÉ ZTRATILI BODY!! - Mladší žáci U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V POSLEDNÍM UTKÁNÍ PODZIMU JSME POPRVÉ ZTRATILI BODY!!

V žákovské lize se mladší žáci U12 představili v neděli 12.listopadu v Jihlavě. Po 14 výhrách v řadě jsme poprvé v podzimní části ztratili body a remizovali 1:1.

 

 

VYSOČINA JIHLAVA - FC ŽĎAS 1:1(1:0)

Branky: Kohout

Diváků: 70

Sestava:Sochor - Bobula, Mach,Koubek, Málek, Vališ,Vrša,Zedníček,Dobrovolný,Strnad, Kohout,Pešava,Jenček

Do utkání jsme vstoupili aktivně a první poločas byli lepším celkem.Bohužel v koncovce jsme působili nedůrazně. Ač se hrálo převážně na polovině domácích, ti z ojedinělé akce po naší špatné komunikaci v poslední minutě první půle skórovali a dostali se do vedení.

Druhý poločas jsme nastoupili s odhodláním otočit výsledek a již v 47. minutě Kohout po krásné individuální akci vyrovnal. Zbytek zápasu se nesl v duchu dobývání jihlavské branky a nebezpečných brejkových akcí domácích. Jihlavský tým držel navíc výborný domácí brankář, který nám chytil nejméně pět našich brankových šancí. Nakonec jsme mohli odjet i s prázdnou, protože v poslední minutě byl pro domácí odpískán pokutový kop. Ten však domácí hráč poslal do tyče. Výborné utkání ve velmi dobrém tempu a nasazení skončilo tedy nakonec nerozhodně.

Tabulka po podzimní části: https://www.fotbal.cz/souteze/turnaje/table/9a7e1442-1ec7-40b9-beaa-81a5d14c71f4

Fotky z utkání: https://www.instagram.com/p/Czju3Y8szsV/?img_index=1

.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR