V Polné jsme vítězstvím potvrdili vedoucí pozici!

V neděli 30. srpna jsme nastoupili k utkání 4.divizního kola proti v tabulce poslední Polné. Opět po výborném výkonu jsme vyhráli rozdílem třídy. Příští týden tedy uvidí v neděli Bouchalky souboj dvou vedoucích celků, ve kterém přivítáme od 16.00 Hodonín.

SLAVOJ POLNÁ - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S.0:4 (0:3)

​​​​​​Rozhodčí: Vařacha ŽK: 4:2 ČK: 1:0(80.Pecina(POL) Diváci: 205  Poločas: 0:3 Branky: 29.a 37..Kunstmüller,9.Sodomka,87.Kovář
FC Žďas Žďár n. S.: Jícha - T. Trojánek, Vitásek, Fiala, Šindelka, T.Peňáz - Švoma(56.Kovář),Henzl(66.Vokoun),Sodomka,Kunstmüller(83.Klouda) - L.Trojánek(89.Srnský)

Začátek zápasu měli hosté opět raketový a v 9. minutě se po centru zleva od Švomy prosadil gólově Sodomka - 0:1. Ve 20. minutě zahrozili i domácí, ale bez gólového zakončení. Ve 25. minutě po rychlém útoku a nahrávce od L.Trojánka zkoušel dostat míč za záda brankáře Kunstmüller, ale jeho střela jen těsně minula tyč. Ve 28. minutě měli příležitost ke skórování z levé strany domácí, ale z protiútoku zatáhl míč Vitásek, uvolnil Kunstmüllera a ten se nemýlil - 0:2. V aktivní hře pokračují hosté i nadále a v 34. minutě Švoma krásně uvolnil Henzla, ten však zakončuje těsně vedle.V 37. minutě se Švoma znovu dostává do role nahravače, nachází znovu Kunstmüllera, který se trefuje z pravé strany potřetí - 0:3. Hosté tak odcházejí do šaten se zaslouženým třígólovým náskokem.

Druhý poločas se již pod tíhou hostujícího náskoku jen dohrával. Za zmínku stojí jen šance domácích z 57. minuty a hostujícího Vokouna ze 70.minuty. Definitivní tečku za utkáním učinil v 86. minutě rychlý protiútok, který zakončil Kovář - 0:4. Hosté si tak po čtyřgólové výhře udrželi první místo v divizní tabulce.