FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V PÁTEK HRAJEME V HUMPOLCI PŘEDKOLO MOL CUPU!

Po prvních třech přípravných zápasech se v pátek 28.7 v 17.30 hodin představíme v předkole českého poháru MOL CUP v prvním ostrém duelu podzimní části proti diviznímu Humpolci.

Našeho pohárového soupeře jsme prověřili v divizní soutěži na jeho hřišti celkem třikrát a poslední dvě sezóny zde vyhráli 2:0 a 3:1. Remízu 1:1 jsme zaknihovali naposledy v roce 2018.Zajímavostí je žďárská bilance v domácím prostředí, kde se nám proti krajskému rivalovi vůbec nedaří a v posledních pěti domácích zápasech jsme jen jednou remizovali a čtyřikrát odešli poraženi. V domácím prostředí se popřípadě utká vítěz tohoto duelu proti vítězi utkání Stará Říše - Znojmo.Utkání 1. kola má úřední termín 9.srpna.

MOL CUP – 1. PŘEDKOLO

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě - A.F.C. Humpolec 1:3(0:3)

Branky: 54. Žák – 9. a 41. Luňáček, 16. Och

Sestava A.F.C. Humpolec: Janota Petr, Kodria Maksym, Luňáček Ondřej, Šerý Daniel (K) (46.), Popovych Ivan, Havel Matyáš (46.), Savi Adam (75.), Benáček Jakub, Zástěra Štěpán, Homola Dominik (46.), Och František (62.) Střídali: Kameš Matěj (46.), Maršík Daniel (46.), Hypš Martin (75.), Šmíd Vojtěch (46.), Zástěra Adam (62.), Dubec Adam Zdeněk

Tým už má za sebou předkolo poháru MOL Cup na půdě Nové Vsi. Díky postupu se utkáme na domácí půdě v derby se Žďárem. Tým trenéra Veselého se připravuje v domácích podmínkách, tentokráte bez soustředění. „Máme tady vše co potřebujeme k přípravě a chceme udělat vše proto, abychom byli konkurence schopní,“ dodává hlavní kouč, bývalý hráč pražských Bohemians.

Diváci se mohou těšit také na nové tváře. Prvními jsou navrátilci z Jihlavské mládeže Fanda Och a Dan Maršík, dále Petr Janota (také Jihlava) a Adam Dubec (Velké Meziříčí). Další posilou se také stal Maksym Kodria. „Jsou to všichni hodně mladí hráči a doufám, že přinesou do naší kabiny další svěží vítr,“ říká trenér Veselý.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR