FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V Lanžhotě nás vyškolil Burac!

Zvětšit

Ve 14. kole(posledním hraném) moravskoslezské divize D jsme v sobotu 18. června zavítali na hřiště třetího Sokolu Lanžhot. Vše podstatné se událo v prvním poločase, kdy nám domácí Erikl Burac vstřelil všechny čtyři branky.

LANŽHOT - ŽĎÁR N.S. 4:0(4:0)

Rozhodčí: Dorotík  ŽK: 4:3 ČK: 0:0 Diváci: 235  Poločas: 4:0. Branka:  9.24.34. a 41. Burac
FC Žďas: Šenkýř- Henzl(42.Peňáz,46.Pelikán),Severa(82.Srnský),Novotný(42.Požár),Vokoun -Vitásek,Sodomka,Šerý,Švoma,A.Starý-O.Starý

Vstup do utkání nám nevyšel a v 9. minutě po chybě v obraně se ocitl v samostatném nájezdu Burac, který Šenkýře bezpečně obstřelil - 1:0. Ve 24. minutě přišel další míč za hostující obranu a Erik Burac opět v samostatném nájezdu poklidil míč přesně k tyči - 2:0. V 34. minutě domácí podnikli útok po levé straně, centr si našel na malém vápně Burac a nikým nehlídán zavěsil pod víko - 3:0. Domácí hráč se tak mohl radovat ze vstřeleného hattricku. A aby toho domácí hráč neměl málo přidal ještě ve 41. minutě čtvrtou branku, když nikým nehlídán udělal Šenkýřovi hokejový blafák a pohodlně zakončil do prázdné branky - 4:0. Domácí i díky jeho brankám odcházeli do šaten za jasného vedení o čtyři branky.

Druhý poločas si šance vytvářely hlavně domácí.Podobně aktivní jako Burac byl i druhý lanžhotský útočník Kosorin, který tečoval balon zblízka jen do brankáře Žďáru. Ke konci utkání měl ještě dobrou šanci střídající Sabler, který mířil těsně vedle. Pidruchnyi pak nestačil svůj sólový únik zakončit. Se sezónou jsme se tedy rozloučili prohrou a v tabulce nám patří konečné 11. místo.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Pátek|26.5.2023

      18.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR