FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V Bystřici jsme prohráli gólem v nastavení!

V rámci sedmého kola moravskoslezské divize D v sobotu přivítali fotbalisté Bystřice n.P. v okresním derby Žďár nad Sázavou. Výhru 2:1 jim zařídil v první minutě nastavení z pokutového kopu Sklenář.
 

BYSTŘICE N.P. - ŽĎÁR N.S  2:1(0:1)

Rozhodčí: Hanák  ŽK: 3:3  Diváci: 150  Poločas: 0:1. Branky:  80. Prášil, 91. Sklenář (PK) – 3. Šerý.
FC Žďas Žďár n. S.: Jícha – Zažímal, Šindelka, Fiala, Dvořák, Vitásek, Šerý, Požár, Švoma (58. Kunstmüller), Sodomka (46. Trojánek), Severa.

Fotbalisté Žďáru měli do sobotního utkání doslova raketový vstup. Už po třech minutách využil Šerý zaváhání domácí obrany a sólový nájezd s ledovým klidem proměnil - 1:0.A žďárští fotbalisté měli i další příležitosti. Chvíli po vedoucí brance šel sám na branku Severa a ani další šance Šerého zůstala nevyužita. V poslední šanci prvního poločasu se ještě objevil Sodomka, ale také neuspěl. Domácí hrozili celý první poločas jen ze standardních situací.

Druhý poločas se hrál důrazný fotbal, který dlouho nepřinášel žádné šance. Domácí pokračovali v bojovném fotbalu a zaměřovali se na standardní situace, které jim ale nevycházely. Rozhodlo se tedy až v poslední desetiminutovce. V 80. minutě Prášil nepovedeným centrem od pomezní čáry zaskočil Jíchu a vyrovnal - 1:1. Za chvíli mohl rozhodnout Trojánek, ale sám před brankářem zamířil vedle. Rozhodla až 91. minuta, kdy nařízený pokutový kop proměnil Sklenář - 2:1. Derby tak vyhrála před 150 diváky domácí Bystřice.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR