FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V Bohunicích se hrálo bez branek!

V sobotním utkání sedmého kola moravskoslezské divize D jsme na půdě vedoucího celku soutěže Tatran Bohunice vybojovali bod,když 130 diváků branku nevidělo.

BOHUNICE - ŽĎÁR N.S.0:0(0:0)

Rozhodčí: Budovič ŽK: 2:1 ČK: 0:0 Diváci: 130  Poločas: 0:0. Branka:  0
FC Žďas Žďár n. S.: Jícha - Trojánek, Vitásek, Novotný, Vokoun - Zažímal, Sodomka, Severa - Šerý(90.Bureš), Henzl(74.Pelikán), Starý.

V Brně Bohunicích se utkaly dva týmy ze špice divize. Hosté se nacházeli na třetí příčce tabulky, domácí vedli po šestém kole divizní peloton. Od začátku zápasu byli aktivnější a měli více ze hry hosté, ale několik nadějných akcí nedotáhli do brankového zakončení. Výsledkem tak byla bezgólová poločasová remíza.

Druhý poločas začali opět lépe hosté, ale po pěti minutách hry převzali taktovku nad utkáním domácí. Dvě velké příležitosti jim chytil brankář Jícha a dvě nebezpečné standardky šly těsně nad jeho branku. Hostující obrana poté již uhlídala všechny domácí kontry a zápas dovedla do cenné bezbrankové remízy.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Hlinsko

      Sobota|11.2.2023

      15.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodopravaSSPORT

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR