FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Sledujte Instagram FC Žďas!

Na vašich mobilech, či počítačích můžete nově sledovat fotky a videa z celého dění v  klubu FC Žďas!

Přečíst celý článek >>


Starší žáci zvou na turnaj O pohár města Žďáru nad Sázavou

Zvětšit

Fotbalový klub FC Žďas Žďár nad Sázavou pořádá 6. a 7. ledna 2024 ve sportovní hale na Bouchalkách tradiční turnaj starších žáků O pohár města Žďáru nad Sázavou.

Přečíst celý článek >>


V PLANEO Cupu se vytvořilo pestré pole účastníků finálových turnajů

PLANEO Cup je největší událostí mládežnického fotbalu a jeho letošní ročník zformoval s koncem podzimu všechny účastníky finálových turnajů. 

Přečíst celý článek >>


V TASOVICÍCH JSME ZAKONČILI PODZIM VÝHROU!

V rámci 15. kola moravskoslezské divize D v sobotu 11. listopadu přivítali fotbalisté Tasovic v domácím prostředí Žďár nad Sázavou. V utkání jsme byli lepším celkem a připsali si na závěr podzimu šestou výhru v řadě.

Přečíst celý článek >>


VÍTĚZNOU SÉRII NEZASTAVIL ANI HUMPOLEC!

V neděli 5. listopadu jsme ve 14. kole moravskoslezské divize D přivítali Humpolec. Po jednoznačné třígólové výhře jsme si připsali již pátý vítězný zápas v řadě!

Přečíst celý článek >>


VE SPEŘICÍCH PŘIŠLA VE DRUHÉM POLOČASE DOKONALÁ OTOČKA!

V rámci 13. kola moravskoslezské divize D v neděli 29. října přivítali fotbalisté Speřic v domácím prostředí Žďár nad Sázavou. V utkání jsme po změně stran dominovali a otočili v náš prospěch nepříznivě se vyvíjející výsledek z prvního poločasu.

Přečíst celý článek >>


LOS KVALIFIKACÍ POHÁRU MLÁDEŽE

Zvětšit

V uplynulých dnech byla našim čtyřem mládežnickým týmům vylosována závěrečná kvalifikace o postup na finálový turnaj Poháru mládeže.Ten se bude konat v roce 2024. Kategorie U12 pořádá 14. listopadu kvalifikační turnaj v domácím prostředí!

Přečíst celý článek >>


GÓLOVÁ SMRŠŤ V PRVNÍM POLOČASE ROZHODLA DERBY!

V pátek 20. října jsme v 12. kole moravskoslezské divize D přivítali Velkou Bíteš. Rozhodující náskok jsme si vytvořili po výborně zahraném prvním poločase, ve kterém jsme nastříleli do sítě Velké Bíteše tři branky.

Přečíst celý článek >>


V DERBY JSME PŘEDVEDLI PRODUKTIVNÍ POLOČAS!

V rámci 11. kola moravskoslezské divize D v neděli 15. října přivítali fotbalisté Ždírce v domácím prostředí Žďár nad Sázavou. V utkání jsme zasadili domácím v prvním poločase tři brankové rány a ještě nedali pokutový kop, což rozhodlo celé utkání.

Přečíst celý článek >>


POHÁR MLÁDEŽE: POSTUP ČTYŘ NAŠICH TÝMŮ DO ZÁVĚREČNÉ KVALIFIKACE!

Druhým předkolem pokračoval uplynulé dva týdny od 5.10 do 12.10 Pohár Mládeže pod názvem Planeo Cup.

Přečíst celý článek >>


PROTI STARÉ ŘÍŠI JSME SI PŘIPSALI DŮLEŽITÉ TŘI BODY!

V neděli 8. října jsme v 10. kole moravskoslezské divize D přivítali Starou Říši. Rozhodující dvoubrankový náskok jsme si vytvořili v prvním poločase a ve druhém i když hosté snížili, tak vyrovnat již nestačili.

Přečíst celý článek >>


Z BŘECLAVI NAKONEC VEZEME BOD!

V rámci 9. kola moravskoslezské divize D v sobotu 30. září přivítali fotbalisté Břeclavi v domácím prostředí Žďár nad Sázavou. V utkání jsme přečkali pokutový kop a ve druhém poločase nevyužili přesilovku, když byli vyloučení dva hráči domácích.

Přečíst celý článek >>


ZBROJOVKA B POTVRDILA VÝHROU VEDOUCÍ PŘÍČKU TABULKY!

V neděli 24. září jsme v 8. kole moravskoslezské divize D přivítali vedoucí tým tabulky Zbrojovku Brno B.Zápas se odehrával v brankové režii hostů, kteří si připsali povinné vítězství.

Přečíst celý článek >>


POHÁR MLÁDEŽE: POSTUP VŠECH TÝMŮ DO DALŠÍHO PŘEDKOLA!

Prvním předkolem začal uplynulé dva týdny od 12.9 do 21.9 Pohár Mládeže pod názvem Planeo Cup.

Přečíst celý článek >>


Vedoucí Zbrojovka B v neděli na Bouchalkách!

V neděli 24. září přivítáme od 15.30 hodin v rámci 8. kola moravskoslezské divize D vedoucí Zbrojovku Brno B. Budeme se snažit navázat na dvě domácí vítězství a brněnského favorita překvapit!

Přečíst celý článek >>


H.BROD ROZHODL DERBY V ÚPLNÉM ZÁVĚRU!

V rámci 7. kola moravskoslezské divize D v sobotu 16. září přivítali fotbalisté H.Brodu v krajském derby Žďár nad Sázavou. V utkání jsme měli více ze hry, ale paradoxně nakonec v závěru zápasu gólově udeřili domácí.

Přečíst celý článek >>


V KRAJSKÉM DERBY NÁS ČEKÁ OBLÍBENÝ SOUPEŘ!

V sobotu 16. září zajíždíme v rámci 7. kola moravskoslezské divize D do Havlíčkova Brodu, kde jsme od jeho postupu do divize v roce 2007 již 16 let neprohráli!

Přečíst celý článek >>


OKRESNÍ DERBY ROZHODL ŠERÝ!

V neděli 10. září jsme v 6. kole moravskoslezské divize D přivítali okresního rivala z V.Meziříčí.Zápas nakonec rozhodl jediný gólový moment a branka Marka Šerého.Do tabulky jsme si tak připsali velmi cenné tři body.

Přečíst celý článek >>


PROLOMÍME GÓLOVÉ PROKLETÍ V OKRESNÍM DERBY?

Po porážce od Polné nás čeká v neděli 10.září na Bouchalkách v derby utkání okresní rival z V.Meziříčí. V divizi se trápíme bodově i střelecky a již 317 minut jsme neskórovali!Prolomíme gólový půst proti celku, který sestoupil minulou sezónu z MSFL?Začátek utkání je v neděli 10.září v 16.00 hodin.

Přečíst celý článek >>


Z POLNÉ SE VRACÍME BEZ BODU!

V rámci 5. kola moravskoslezské divize D v neděli 3. září přivítali fotbalisté Polné v krajském derby Žďár nad Sázavou. Utkání nakonec vyhrál domácí nováček soutěže,který skóroval vždy jednou v každém poločase.

Přečíst celý článek >>


Starší články: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR