FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Starší přípravka U10 (ročník 2012) mezi nejlepšími v republice !!!

Zvětšit

Pohár mládeže není obyčejným turnajem … ze stovek přihlášených týmů se přes podzimní kvalifikace dostane do finálového, dvoudenního turnaje pouhých 24 nejlepších týmů z celé České republiky. A ti si to rozdají o všechno. Všichni jsme věděli, že dostat se do velkého finále je samo o sobě obrovský úspěch. To, co by bylo navíc, by bylo příjemným bonusem. Zde totiž nenajdete slabého soupeře!

Přečíst celý článek >>


Brankové hody v odvetě WU15 se Slovenskem opět remizovala!

Zvětšit

Reprezentantky do 15 let remizovaly v pátek 13. května se Slovenskem i v odvetě, na půdě soupeře se zrodila remíza 3:3. Žďárská odchovankyně Barbora Smejkalová nastoupila ve druhém poločase a ve 46. minutě převzala pásku od zraněné kapitánky Lenky Černé.

Přečíst celý článek >>


Pouťový zápas vyšel lépe pro Start Brno!

Zvětšit

V pátek 13. května jsme ve 22. kole moravskoslezské divize D přivítali na Bouchalkách Start Brno. Dobře rozehraný zápas jsme nakonec nedovedli do vítězství a odešli poraženi.

 

Přečíst celý článek >>


U10 v sobotu na Poháru mládeže dvakrát živě!

Zvětšit

Přinášíme rozpis Poháru mládeže a jeho prvního sobotního dne.

Přečíst celý článek >>


Klára Fialová a Nikola Smejkalová reprezentovaly OFS Žďár n.S.!

Zvětšit

Výběr WU13 reprezentace OFS Žďár nad Sázavou na turnaji okresních výběrů KFS Vysočina reprezentovaly z našeho oddílu FC Žďas dvě hráčky WU12 Nikola Smejkalová a Klára Fialová. Gratulujume holkám k nominaci, která bude zajisté motivací do jejich další tréninkové činnosti.

Přečíst celý článek >>


Reprezentace žen do 15 let remizovala se Slovenskem

Zvětšit

České fotbalistky do 15 let remizovaly ve středu 11.května v prvním ze dvou přípravných utkání se Slovenskem 1:1.Žďárská odchovankyně Bára Smejkalová opět v roli kapitánky, odehrála celý zápas.Odveta na půdě soupeře je na programu v pátek.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 7.5 - 8.5

Zvětšit

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní divizi dorostu, kdy od 10.00 a 12.15  hostíme na Bouchalkách tým Židenice Brno. 

Přečíst celý článek >>


Sportovní kroužky a spolupráce se školami

Zvětšit

Od 1. září probíhají ve Žďáře na základních školách ve spolupráci s oddílem FC ŽĎAS sportovní kroužky.

Přečíst celý článek >>


Starší přípravka U10 do finále Poháru mládeže

Zvětšit

Pouze na rok dokázala pandemie covidu zastavit nejvýznamnější akci mládežnického fotbalu v České republice. V polovině května třetím finálovým turnajem z celkového počtu šesti pokračuje závěrečná fáze Poháru mládeže FAČR věkových kategoriích U8 - U13, tentokrát v Uničově, kde se představí kategorie U10 (ročník 2012). Na tomto turnaji bude zastoupen i náš klub, naše starší přípravka U10 prošla přes kvalifikační kola až do závěrečného turnaje Poháru mládeže, neoficiálního mistrovství republiky

Přečíst celý článek >>


Hodonín rozhodl zápas v první půli!

Zvětšit

Ve 21. kole moravskoslezské divize D jsme v sobotu 7. května zavítali na hřiště lídra divize Hodonína. Utkání se rozhodlo v prvním poločase, kdy nám domácí vstřelili tři branky.

Přečíst celý článek >>


Barbora Smejkalová v nominaci WU15 na přípravná utkání se Slovenskem!

Zvětšit

Reprezentace dívek do 15 let sehraje v polovině května dvě přípravná utkání se Slovenskem. V nominaci nechybí ani žďárská odchovankyně Barbora Smejkalová, která dokonce na posledním reprezentačním srazu zastávala funkci kapitánky týmu.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 30.4 - 1.5

Zvětšit

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní divizi starších žáků, kdy od 10.00 hostíme tým Boskovic a sobotní první ligu mladších žáků, kdy od 14.30 hostíme na Bouchalkách tým HS Kroměříž.

Přečíst celý článek >>


Domácí turnaj minipřípravek se vydařil!

Zvětšit

Turnaj pro nejmladší fotbalisty a fotbalistky, který uspořádal domácí FC Žďas se poslední dubnovou sobotu uskutečnil ve žďárské sportovní hale na Bouchalkách.

Přečíst celý článek >>


První jarní výhra přišla v okresním derby!

Zvětšit

V neděli 1. května jsme ve 20. kole moravskoslezské divize D zdolali okresního rivala z Bystřice n.P. a poprvé na jaře vyhráli.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 23.4 - 24.4

Zvětšit

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na nedělní první ligu mladších žáků, kdy od 10.00  hostíme na Bouchalkách tým 1. SC Znojmo.

Přečíst celý článek >>


Polná rozhodla ve druhém poločase!

Zvětšit

V 19. kole moravskoslezské divize D jsme v neděli 24. dubna zavítali na krajské derby do Polné. Utkání se nakonec rozhodlo ve druhém poločase, kdy nám Polná vstřelila dvě branky.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 16.4 - 17.4

Zvětšit

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní divizi starších žáků, kdy od 10.00  hostíme na Bouchalkách tým Líšně. V neděli od 10.00 tentokrát v divizi dorostu přivítáme Humpolec.

Přečíst celý článek >>


První jarní prohra přišla v domácím prostředí!

Zvětšit

V pátek 15. dubna jsme v 18. kole moravskoslezské divize D v domácím prostředí nestačili na okresního rivala z Velké Bíteše a poprvé na jaře prohráli.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 9.4 - 10.4

Zvětšit

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na čtvrteční první ligu mladších žáků, kdy od 16.00  hostíme na Bouchalkách tým 1. FC Slovácko.

Přečíst celý článek >>


Nejmenší fotbalové naděje ve Žďáře na turnaji U7!

Zvětšit

Turnaj pro nejmladší fotbalisty a fotbalistky se druhou dubnovou sobotu uskutečnil ve žďárské sportovní hale na Bouchalkách.
 

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 V.Bíteš

      Neděle|26.3.2023

      15.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodopravaSSPORT

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR