FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

HLASUJ PRO HRÁČE PODZIMU MAREK ŠERÝ A TOMÁŠ JÍCHA!

Zvětšit

O nejlepším hráči podzimní částí sezóny můžete hlasovat do konce ledna!

Přečíst celý článek >>


FC ŽĎAS POMÁHÁ!

Zvětšit

Klub FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou společně s Nadací BJP Foundation pořádá sbírku stolních her pro Masarykův onkologický ústav Brno.

Přečíst celý článek >>


FC Žďas a hodnocení podzimní sezóny 2022-23

Zvětšit

V odkazu na klubovém televizním kanále je zhodnocení vydařené podzimní sezóny 2022-23.

Přečíst celý článek >>


ROZHOVOR S HRÁČEM 13.KOLA DIVIZE D!

Žďárský stoper Tomáš Vokoun hodnotí uplynulou podzimní sezónu.

Přečíst celý článek >>


PODZIM JSME ZAKONČILI VÝHROU V BYSTŘICI!

V pátek 28. října jsme se v rámci třináctého kola moravskoslezské divize D představili na půdě okresního rivala Bystřice n.P. V zápase jsme si připsali tři body, když jsme o vítězství rozhodli na začátku druhé půle.

Přečíst celý článek >>


Jihlavská rezerva si odvezla z Bouchalek vysokou prohru!

V neděli 23. října jsme v 12. kole moravskoslezské divize D zdolali rezervní tým Jihlavy, když se o třech bodech rozhodlo v prvním poločase.

Přečíst celý článek >>


Z HUMPOLCE VEZEME TŘI BODY!

V sobotu 15. října jsme se v rámci jedenáctého kola moravskoslezské divize D představili na půdě posledního celku soutěže Humpolce.  V zápase jsme si připsali tři body, když obě branky vstřelil Jan Henzl.

Přečíst celý článek >>


LANŽHOT JSME ZASLOUŽENĚ PORAZILI!

V neděli 9. října jsme v 10. kole moravskoslezské divize D zdolali ambiciózní tým Sokol Lanžhot, když se o jediný gól zápasu postaral Jan Henzl.

Přečíst celý článek >>


V neděli přijede ambiciózní Lanžhot!

V neděli 9. října nás čeká od 15.00 hodin v bojích o divizní body nepříjemný soupeř z Lanžhotu, který se netají postupovými ambicemi!

Přečíst celý článek >>


MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U8 POSTOUPILA DO FINÁLE PLANEO CUPU!

Zvětšit

Osm celků věkové kategorie U8 se sešlo v úterý 4.října na Tyršově stadionu v Šumperku, aby se v rámci kvalifikace oficiálního poháru mládeže PLANEO CUP střetlo o postup do celorepublikového finále. 

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 1.-2.10.2022

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží.

Přečíst celý článek >>


TŘI BODY V DERBY ZAŘÍDIL ŠERÝ!

V sobotu 1. října jsme se v rámci devátého kola moravskoslezské divize D představili na půdě krajského rivala z H.Brodu. Brankou last minute nám nakonec všechny tři body vystřelil kanonýr Marek Šerý.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 24.9 - 25.9

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní první ligu mladších žáků, kdy od 10.00 a 12.00 hostíme na Bouchalkách tým 1.SK Prostějov. V neděli pak od 12.00 a 14.15 nastoupí dorostenci v moravskoslezské divizi proti MSK Břeclav.

Přečíst celý článek >>


Břeclav poprvé v sezóně vyloupila Bouchalky!

Zvětšit

V pátém domácím zápase sezóny jsme přivítali Břeclav. Po vyrovnaném průběhu zápasu jsme v každém poločase jednou inkasovali a poprvé před domácími fanoušky prohráli.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 17.9 - 18.9

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na nedělní divizi starších žáků, kdy od 10.00 a 12.00 hostíme na Bouchalkách tým FŠ Třebíč.

Přečíst celý článek >>


V Bohunicích se hrálo bez branek!

V sobotním utkání sedmého kola moravskoslezské divize D jsme na půdě vedoucího celku soutěže Tatran Bohunice vybojovali bod,když 130 diváků branku nevidělo.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 10.9 - 11.9

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní první ligu mladších žáků, kdy od 10.00 a 12.00 hostíme na Bouchalkách tým Vyškova. V neděli pak od 12.00 a 14.15 nastoupí dorostenci v moravskoslezské divizi proti FK Pelhřimov.

Přečíst celý článek >>


Kanonýr Šerý zařídil výhru proti Tasovicím!

V neděli 11. září jsme v 6. kole moravskoslezské divize D zdolali zatím neporažený tým Sokol Tasovice, když se dvěma góly v zápase prosadil kanonýr domácích Marek Šerý.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 3.9 - 4.9

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní divizi starších žáků, kdy od 10.00 a 12.00 hostíme na Bouchalkách tým HFK Olomouc.

Přečíst celý článek >>


Ždírec nám připravil první prohru!

V rámci 5. kola moravskoslezské divize D v sobotu 3. září přivítali fotbalisté Ždírce n.D. v krajském derby Žďár nad Sázavou. Utkání nakonec vyhráli domácí a připravili tak Žďáru první prohru v sezóně.

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR