FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V PŘÍPRAVĚ SE PŘEDSTAVÍME NA VÝCHODU ČECH!

Zvětšit

V přípravě na novou divizní sezónu nás čekají celkem čtyři utkání a začínáme v sobotu 15.července v jediném domácím zápase proti Boskovicím.

Přečíst celý článek >>


V MOL CUPU PŘÍPADNĚ DOMA AŽ V PRVNÍM KOLE!

Amatérské fotbalové týmy v regionech sice momentálně mají volno, ale brzy se vrátí k přípravě. Zanedlouho začíná nová sezona, kterou spoustu celků zahájí účastí v Mol Cupu. Týmy z celé Moravy už znají svůj jízdní řad v předkolech a prvním kole.

Přečíst celý článek >>


Fotbalisté Žďáru odmítli třetí ligu! Nejsme připravení, vysvětlil Chmelíček

Vysočina mohla mít jistotu minimálně jednoho klubu v Moravskoslezské fotbalové lize i pro nadcházející ročník. Nestalo se tak.

Přečíst celý článek >>


V PRVNÍM KOLE NOVÉ SEZÓNY HRAJEME NA VRCHOVINĚ!

Ve středu 21. června proběhl v Olomouci los nového soutěžního ročníku MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE. Čtvrtá nejvyšší domácí soutěž odstartuje první víkend v srpnu.

Přečíst celý článek >>


NA ZÁVĚR JSME NADĚLILI BYSTŘICI ŠEST BRANEK!

V sobotu 10. června jsme v domácím prostředí přivítali v rámci 26. kola moravskoslezské divize D Bystřici n.P. V zápase ve kterém  jsme po zásluze zvítězili jsme nadělili poslednímu celku tabulky na cestu do krajského přeboru šest branek.

Přečíst celý článek >>


PLANEO CUP 2023 - FINÁLE

O víkendu 3. - 4.6. 2023 se konalo finále PLANEO CUPu v Uničově, do kterého se probojovala kategorie U8 ( ročník 2015). Sešlo se zde 24 nejlepších týmů a FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou byl mezi nimi.

Přečíst celý článek >>


Volební valná hromada 2023

V pátek 3.6. 2023 proběhla na fotbalovém hřišti ve Žďáře nad Sázavou VOLEBNÍ VALNÁ HROMADA. Po základním procedurách byla přednesena zpráva o činnosti, kterou přednesl předseda Radim Chmelíček.

Přečíst celý článek >>


JIHLAVSKÉ REZERVĚ JSME NADĚLILI BŮRA!

V sobotu 3. června jsme se v rámci 25. kola moravskoslezské divize D představili na hřišti rezervy Jihlavy. V zápase jsme sice obdrželi první branku, ale poté jsme pěti góly v řadě rozhodli o vítězi krajského derby.

Přečíst celý článek >>


HUMPOLEC SI ODVEZL Z BOUCHALEK PŘEKVAPIVÝ BOD!

V pátek 26. května jsme v domácím prostředí přivítali v krajském derby Humpolec. Po vedoucí brance kanonýra Šerého se dokázali prosadit i hosté a utkání tak skončilo nečekanou dělbou bodů.

Přečíst celý článek >>


ŠLÁGR KOLA SKONČIL NEROZHODNĚ!

V neděli 21. května jsme se v rámci 23. kola moravskoslezské divize D představili na hřišti čtvrtého Lanžhota.V zápase jsme nastřelili dvakrát brankovou konstrukci a odvezli si jeden bod.

Přečíst celý článek >>


VÍTĚZSTVÍ V DERBY NÁS POSUNULO DO ČELA TABULKY!

V pátek 12. května jsme v domácím prostředí přivítali v krajském derby H.Brod. O vítězství jsme rozhodli po přestávce a do zítřejšího dne jsme poskočili v tabulce na první místo před brněnský Start. 

Přečíst celý článek >>


Z BŘECLAVI VEZEME VYSOKOU VÝHRU!

V sobotu 6. května jsme se v rámci 21. kola moravskoslezské divize D představili na hřišti šesté Břeclavi.  V zápase jsme celý zápas dominovali a soupeře porazili rozdílem třídy.

Přečíst celý článek >>


V SOUBOJI O DRUHÉ MÍSTO JSME PORAZILI BOHUNICE!

V sobotu 29. dubna jsme v domácím prostředí přivítali v rámci dvacátého kola moravskoslezské divize D Tatran Bohunice. V zápase ve kterém se vítěz utkání dostal na druhé místo tabulky jsme po zásluze zvítězili.

Přečíst celý článek >>


V TASOVICÍCH SE BODY DĚLILY!

V neděli 23. dubna jsme se v rámci devatenáctého kola moravskoslezské divize D představili na hřišti Tasovic.  V zápase jsme po vyhraném prvním poločase nakonec v tom druhém zachraňovali remízový stav.

Přečíst celý článek >>


DOKONALÁ OTOČKA ZNAMENALA TŘI BODY!

Zvětšit

V neděli 16. dubna jsme v domácím prostředí přivítali v rámci osmnáctého kola moravskoslezské divize D v derby Ždírec nad Doubravou. V zápase jsme museli smazat dvoubrankové manko a po dokonalém obratu jsme mohli slavit tři body do divizní tabulky.

Přečíst celý článek >>


NEDVĚD ROZHODL VE SPEŘICÍCH V HODINĚ DVANÁCTÉ!

V pátek  7. dubna jsme se v rámci sedmnáctého kola moravskoslezské divize D představili na hřišti TJ Speřice.  V zápase jsme byli aktivnější a o třech bodech zaslouženě rozhodli v předposlední minutě utkání.

Přečíst celý článek >>


ZE STARÉ ŘÍŠE VEZEME TŘI BODY!

V neděli 2. dubna jsme se v rámci šestnáctého kola moravskoslezské divize D představili na hřišti Staré Říše.  V zápase jsme si připsali dvougólové vítězství a v tabulce jsme se posunuli na druhé místo.

Přečíst celý článek >>


OKRESNÍ DERBY VE ŽĎÁRSKÉ REŽII!

V neděli 26. března jsme v domácím prostředí přivítali v derby Velkou Bíteš. Od začátku zápasu jsme si šli za vítězstvím a po třígólové výhře nadále držíme třetí místo v divizní tabulce.

Přečíst celý článek >>


NA ÚVOD JARA TĚSNÁ PROHRA NA HŘIŠTI LÍDRA DIVIZE!

V sobotu 18. března jsme se v rámci čtrnáctého kola moravskoslezské divize D představili na půdě vedoucího celku soutěže Startu Brno.  V zápase jsme si připsali těsnou prohru a v tabulce tak ztrácíme na svého soupeře již sedm bodů.

Přečíst celý článek >>


GENERÁLKA S NOVOU VSÍ ZRUŠENA!

Kvůli nepřízni počasí se poslední přípravný zápas našeho Áčka s Novou Vsí neuskuteční. Příští týden nás tedy čeká první ostrá zkouška a mistrovské utkání na hřišti vedoucího Startu Brno!

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 STARÁ ŘÍŠE

     Neděle|8.10.2023

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR