FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Desetiletka fotbalistů Žďasu ve třetí nejvyšší soutěži 1983 - 84

Zvětšit

Ve své první ligové sezóně 1983-84 se mužstvo TJ Žďas Žďár nad Sázavou umístilo na třinácté pozici. 

Přečíst celý článek >>


Fotbalisté Žďáru za čtyři roky z I.A třídy až do II.národní ligy

Zvětšit

Postup vybojovaný v posledním kole ročníku 1982-83 znamenal tehdejší nejvýznamnější událost ve více jak šedesátileté historii žďárské kopané. Fotbalisté z Vysočiny vybojovali prvenství v C – skupině Divize jako nováček soutěže.

Přečíst celý článek >>


Ročenky a programy pro pamětníky

Zvětšit

Přinášíme ohlédnutí za stoletou historií fotbalu ve Žďáře nad Sázavou. Pro pamětníky přinášíme populární ročenky. Podařilo se nám získat dvě z roku 1973 a 1976. Jako bonus připojujeme dobové programy z utkání II.NFL jak doma tak i venku.

Přečíst celý článek >>


Český pohár v historii FC Žďas

Zvětšit

V historii účasti v českém poháru se fotbalisté FC Žďas představili celkem ve 28. ročnících. Největšího úspěchu dosáhli hned ve svém premiérovém ročníku 1983/84, kdy se probojovali až do pátého kola mezi 32 nejlepších českých celků.

Přečíst celý článek >>


Historie FC Žďas mládež

Zvětšit

Přinášíme ohlednutí za stoletou historí fotbalu ve Žďáře nad Sázavou, tentokrát se podíváme na žďárkou mládež. Příště přineseme ohlédnutí za všemi zápasy mužů v Českém poháru, do kterých fotbalisté Žďasu zasáhli.

Přečíst celý článek >>


Ohlédnutí za stoletou historií FC Žďas

Zvětšit

Přinášíme ohlednutí za stoletou historí fotbalu ve Žďáře nad Sázavou. V příštích dnech si přiblížíme i některé zajímavé události, které jsou staré více jak třicet let.

Přečíst celý článek >>


FC Žďas „povýšil“, mládežnické středisko má čerstvě krajským

Zvětšit

Zúročují svoji velice kvalitní práci s mládeží v posledních letech. Fotbalový klub FC Žďas Žďár nad Sázavou se totiž může pyšnit tím, že jeho Sportovní středisko mládeže (SpSM) uspělo v licenčním řízení a může se honosit přídavným jménem krajské.

Klub z města pod Santiniho Zelenou horou tak dostal předčasný dárek ke stému výročí založení klubu, které v tomto roce oslaví. „Z našeho kraje bylo krajské středisko uděleno ještě Třebíči a Havlíčkovu Brodu, statut fotbalové akademie pak má Jihlava,“ sdělil sekretář mládeže a SpSM FC Žďas Žďár Petr Procházka.

Přečíst celý článek >>


Získali jsme statut Krajského SpSM!

Po dvou letech, kdy klub FC Žďas vystupoval pod hlavičkou okresního střediska mládeže, přišel posun a z licenčního řízení jsme postoupili mezi 38 klubů celé republiky, kterým byl přidělen statut krajského střediska mládeže.

Přečíst celý článek >>


Klub odložil stoleté výročí fotbalu!

Přečíst celý článek >>


Pozvánka valná hromada FC ŽĎAS!

Zveřejňujeme pozvánku na valnou hromadu FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou, která se bude konat dne 7.5.2021 v 17 hod. v areálu fotbalového stadionu Bezručova 439/56, 591 01 Žďár nad Sázavou s tímto programem:

Přečíst celý článek >>


Mladší přípravce byl rozlosován finálový turnaj Ondrášovka Cup!

Zvětšit

Los v sídle FAČR v Praze na Strahově určil nejmenším fotbalistům složení základních skupin finálových turnajů U8 a U9.

 

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší přípravka

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým mladší přípravky U8 + U9. O zhodnocení jsme požádali Vojtěcha Zedníčka.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny školička

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení jednotlivých mládežnických mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým začínajících nejmenších fotbalistů - školičky U6 + U7. O zhodnocení jsme požádali Miloše Čecha.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny muži B

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů. Dalším týmem, který představíme je tým mužů B, hrající I.A třídu. O zhodnocení jsme požádali Pavla Kubiše.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší dorost U19

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U19 staršího dorostu, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O zhodnocení jsme požádali Josefa Chmelíka.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší žáci U12

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U12 mladších žáků, hrajíci nejvyšší žákovskou soutěž na Moravě. O zhodnocení jsme požádali Radima Chmelíčka.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší dorost U17

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U17 mladšího dorostu, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O zhodnocení jsme požádali Tomáše Litochleba.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší žáci U15

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U15 starších žáků, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O zhodnocení jsme požádali Davida Krejčího.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší žáci U13

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U13 mladších žáků, hrajíci nejvyšší žákovskou soutěž na Moravě. O zhodnocení jsme požádali Petra Procházku.

Přečíst celý článek >>


Vedoucí Velkou Bíteš jsme obrali o bod!

V 10. kole divize jsme zajížděli na hřiště vedoucí V.Bíteše, kde jsme přerušili sérii tří prohraných zápasů v řadě a odvezli si cenný bod.

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 

 Nová sezóna

      Neděle |1.8.2021

      17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšitZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL