FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Přípravné zápasy na jarní sezónu Muži A

Zvětšit

Přinášíme výsledky přípravy našeho A týmu mužů.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 19.3 - 20.3

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní divizi starších žáků, kdy od 10.00  hostíme na Bouchalkách tým Třebíče. V neděli od 10.00 tentokrát v divizi dorostu přivítáme Pelhřimov.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 12.3 - 13.3

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní první ligu mladších žáků, kdy od 10.00  hostíme na Bouchalkách tým Fastav Zlín.

Přečíst celý článek >>


Minipřípravka U7 vyhrála halový turnaj ve Slatiňanech!

Zvětšit
Naši nejmenší fotbalový benjamínci z fotbalové školičky FC Žďas U7 absolvovali v neděli 13. března svůj další turnaj ve Slatiňanech, z kterého přivezli zlaté medaile.

Přečíst celý článek >>


U12 v přípravě se střídavými výsledky!

Zvětšit

V přípravě na jarní sezónu sehrála U12 mladších žáků čtyři přípravné zápasy, do kterých zasáhli všichni hráči, kteří byli k dispozici. Dva zápasy navíc kvůli covidové situaci odpadly.

Přečíst celý článek >>


U19 generálka nevyšla!

Zvětšit

V neděli 6.3. sehrál starší dorost čtvrté přípravné utkání proti týmu Rosic.

Přečíst celý článek >>


Starší dorost porazil muže Rozsoch!

V neděli 27.2. sehrál starší dorost třetí přípravné utkání. Místo původně plánovanému stejně starému mužstvu Svitav sehrál zápas s muži Rozsoch.

 

Přečíst celý článek >>


U19 zradiilo opět zakončení!

Zvětšit

Druhý přípravný zápas absolvovala ve čtvrtek 17.února U19. Soupeřem byl našim dorostencům MFK Chrudim.

Přečíst celý článek >>


Starší dorostenci začali přípravu domácí prohrou!

Zvětšit

První přípravný zápas absolvovala v sobotu U19. Soupeřem byl lídr krajského přeboru HFK Třebíč.

Přečíst celý článek >>


Minipřípravka U7 absolvovala první halový turnaj!

Zvětšit

Naši nejmenší fotbalový benjamínci z fotbalové školičky FC Žďas U7 absolvovali v sobotu 5. února svůj první turnaj v Přibyslavi. Výsledky nebyly tento den vůbec důležité, každý fotbalista si z tohoto svého prvního turnaje  odvezl domů první opravdovou medaili.

Přečíst celý článek >>


Mladší žáci U12 se soustředili ve Žďáře!

Zvětšit

Ohlížíme se za dvoudenním soustředěním mladších žáků U12 ve Žďáře n.S. 

Přečíst celý článek >>


Zimní příprava zahájena!

Zvětšit

Po necelé dvouměsíční přestávce skončil po podzimu jedenáctému celku divizní tabulky FC Žďas Žďár odpočinek!

Přečíst celý článek >>


Licence krajského střediska mládeže byla obhájena!

Zvětšit

Na konci prosince roku 2021 proběhlo licenční řízení pro mládež. Klub FC Žďas Žďár nad Sázavou byl v tomto řízení úspěšný. Druhý rok po sobě se nám tak podařilo obhájit statut krajského Sportovního střediska mládeže.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny muži B

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mužstev. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů. Dalším týmem, který představíme je tým mužů B, hrající I.A třídu. O hodnocení jsme požádali Pavla Kubiše.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší dorost U19

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U19 staršího dorostu, hrající Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali Lubomíra Pátka.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší dorost U17

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U17 mladšího dorostu, hrající Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali Tomáše Litochleba.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší žáci U15

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U15 starších žáků, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O zhodnocení jsme požádali Martina Škorpíka.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny starší žáci U14

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U14 starších žáků, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O hodnocení jsme požádali Davida Krejčího.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší žáci U13

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U13 mladších žáků, hrajíci nejvyšší žákovskou soutěž na Moravě. O hodnocení jsme požádali Michala Kadlece.

Přečíst celý článek >>


Hodnocení podzimní sezóny mladší žáci U12

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U12 mladších žáků, hrajíci nejvyšší žákovskou soutěž na Moravě. O hodnocení jsme požádali Petra Procházku.

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Pátek|26.5.2023

      18.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR