FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Oslavy 100 let fotbalu ve Žďáře!!!

Zvětšit

Fotbalový klub FC Žďas letos oslaví sté výročí od svého založení. Už přes padesát let je věrný svému zázemí na Bouchalkách a v současnosti odchovává novou nadějnou generaci. Oslavy založení klub přesunul kvůli koronaviru na tento rok, kdy v sobotu 25. června čeká všechny fanoušky kopané celodenní pestrý program. Děti si budou moci vyzkoušet skluzavky, skákací hrady a další aktivity. Dospělí se pak budou moci potkat s bývalými hráči a úspěšnými odchovanci. Na konci programu bude promítnuto večerní letní kino a film Vyšehrad.

Přečíst celý článek >>


!!! FC ŽĎAS ŽĎÁR POŘÁDÁ FOTBALOVÝ NÁBOR

Zvětšit
Ve čtvrtek 26. května od 17.00 hodin pořádá klub FC Žďas Žďár n.S. nábor dětí do nejmladších kategorií ročníku narození 2014 a mladší.

Přečíst celý článek >>


Sledujte Instagram FC Žďas!

Na vašich mobilech, či počítačích můžete nově sledovat fotky a videa z celého dění v  klubu FC Žďas!

Přečíst celý článek >>


POZVÁNKA NA LETNÍ KEMP FC ŽĎAS!!!

Zvětšit

Video pozvánka zde: https://www.instagram.com/p/CZy_fnzAd15/

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 21.5 - 22.5

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní divizi dorostu, kdy od 11.00 a 13.15  hostíme na Bouchalkách tým SK Líšeň B. 

Přečíst celý článek >>


Klubový nábor přivedl na Bouchalky na 340 malých fotbalistů!

Zvětšit

Téměř 340 chlapců a dívek dorazilo na fotbalový nábor, který toto úterý a čtvrtek 26. května pořádal fotbalový klub ve Žďáře nad Sázavou. Klubové nábory, které probíhají v měsících květnu a září jsou hlavně vítány ve žďárských školkách.

Přečíst celý článek >>


Z Tasovic se vracíme s vysokou prohrou!

Ve 23. kole moravskoslezské divize D jsme v neděli 22. května zavítali na hřiště pátých Tasovic. Utkání se rozhodlo v prvním poločase, kdy nám domácí vstřelili během osmi minut tři branky.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 14.5 - 15.5

Zvětšit

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na čtvrteční první ligu mladších žáků, kdy od 16.30  hostíme na Bouchalkách tým Vysočina Jihlava. V neděli pak přivítají od 10.00 v divizi starší žáci Spartu Brno.

Přečíst celý článek >>


Starší přípravka U10 (ročník 2012) mezi nejlepšími v republice !!!

Zvětšit

Pohár mládeže není obyčejným turnajem … ze stovek přihlášených týmů se přes podzimní kvalifikace dostane do finálového, dvoudenního turnaje pouhých 24 nejlepších týmů z celé České republiky. A ti si to rozdají o všechno. Všichni jsme věděli, že dostat se do velkého finále je samo o sobě obrovský úspěch. To, co by bylo navíc, by bylo příjemným bonusem. Zde totiž nenajdete slabého soupeře!

Přečíst celý článek >>


Brankové hody v odvetě WU15 se Slovenskem opět remizovala!

Zvětšit

Reprezentantky do 15 let remizovaly v pátek 13. května se Slovenskem i v odvetě, na půdě soupeře se zrodila remíza 3:3. Žďárská odchovankyně Barbora Smejkalová nastoupila ve druhém poločase a ve 46. minutě převzala pásku od zraněné kapitánky Lenky Černé.

Přečíst celý článek >>


Pouťový zápas vyšel lépe pro Start Brno!

Zvětšit

V pátek 13. května jsme ve 22. kole moravskoslezské divize D přivítali na Bouchalkách Start Brno. Dobře rozehraný zápas jsme nakonec nedovedli do vítězství a odešli poraženi.

 

Přečíst celý článek >>


U10 v sobotu na Poháru mládeže dvakrát živě!

Zvětšit

Přinášíme rozpis Poháru mládeže a jeho prvního sobotního dne.

Přečíst celý článek >>


Klára Fialová a Nikola Smejkalová reprezentovaly OFS Žďár n.S.!

Zvětšit

Výběr WU13 reprezentace OFS Žďár nad Sázavou na turnaji okresních výběrů KFS Vysočina reprezentovaly z našeho oddílu FC Žďas dvě hráčky WU12 Nikola Smejkalová a Klára Fialová. Gratulujume holkám k nominaci, která bude zajisté motivací do jejich další tréninkové činnosti.

Přečíst celý článek >>


Reprezentace žen do 15 let remizovala se Slovenskem

Zvětšit

České fotbalistky do 15 let remizovaly ve středu 11.května v prvním ze dvou přípravných utkání se Slovenskem 1:1.Žďárská odchovankyně Bára Smejkalová opět v roli kapitánky, odehrála celý zápas.Odveta na půdě soupeře je na programu v pátek.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 7.5 - 8.5

Zvětšit

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní divizi dorostu, kdy od 10.00 a 12.15  hostíme na Bouchalkách tým Židenice Brno. 

Přečíst celý článek >>


Sportovní kroužky a spolupráce se školami

Zvětšit

Od 1. září probíhají ve Žďáře na základních školách ve spolupráci s oddílem FC ŽĎAS sportovní kroužky.

Přečíst celý článek >>


Starší přípravka U10 do finále Poháru mládeže

Zvětšit

Pouze na rok dokázala pandemie covidu zastavit nejvýznamnější akci mládežnického fotbalu v České republice. V polovině května třetím finálovým turnajem z celkového počtu šesti pokračuje závěrečná fáze Poháru mládeže FAČR věkových kategoriích U8 - U13, tentokrát v Uničově, kde se představí kategorie U10 (ročník 2012). Na tomto turnaji bude zastoupen i náš klub, naše starší přípravka U10 prošla přes kvalifikační kola až do závěrečného turnaje Poháru mládeže, neoficiálního mistrovství republiky

Přečíst celý článek >>


Hodonín rozhodl zápas v první půli!

Zvětšit

Ve 21. kole moravskoslezské divize D jsme v sobotu 7. května zavítali na hřiště lídra divize Hodonína. Utkání se rozhodlo v prvním poločase, kdy nám domácí vstřelili tři branky.

Přečíst celý článek >>


Barbora Smejkalová v nominaci WU15 na přípravná utkání se Slovenskem!

Zvětšit

Reprezentace dívek do 15 let sehraje v polovině května dvě přípravná utkání se Slovenskem. V nominaci nechybí ani žďárská odchovankyně Barbora Smejkalová, která dokonce na posledním reprezentačním srazu zastávala funkci kapitánky týmu.

Přečíst celý článek >>


VÝSLEDKY MLÁDEŽE 30.4 - 1.5

Zvětšit

Přinášíme souhrn výsledků naší mládeže působících v moravských ligových a divizních soutěží. Připojujeme pozvánku na sobotní divizi starších žáků, kdy od 10.00 hostíme tým Boskovic a sobotní první ligu mladších žáků, kdy od 14.30 hostíme na Bouchalkách tým HS Kroměříž.

Přečíst celý článek >>


Starší články: 1 2 3 4 5 6  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 Humpolec

      Neděle|29.5.2022

      17.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agentura

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodopravaSSPORT

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR