U19 vyhrála s muži TJ Rozsochy! - Starší dorost U19 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U19 vyhrála s muži TJ Rozsochy!

Přípravné utkání  25.7.2020 sehrál starší dorost na půdě účastníka okresního přeboru.

Rozsochy muži - FC ŽĎAS U19 0: 4 (0: 2)
Branky : 2x Krečman, Lhoták, Gregar
Sestava : Balcar - Havlíček, Pelikán, Průža, Gregar - Bureš, Novotný, Chroustovský, Toman ( 45.Krejčí) - Zlesák ( 45. Lhoták), Krečman ( 55.                          Dvořák)
První přípravný zápas s muži  TJ  Rozsochy jsme absolvovali z plného tréninkového zatížení.
Od začátku utkání jsme diktovali tempo hry  my. Soupeře jsme do žádných větších šancí nepustili. Vyjímkou byla 23. minuta, kdy po nedorozumění naší stopérské dvojice domácí nastřelili břevno. My jsme z množství šancí proměnili  zásluhou Krečmana do poločasu dvě.
Stejný obraz hry pokračoval i po změně stran. Nejhezčí naši akci jsme předvedli v 72.minutě , kdy po rychlé rozehře od O.Balcara, přes D. Krejčího a J. Dvořáka skóroval P. Lhoták.  Na konečných 0 : 4 uzavřel v poslední minutě D. Gregar.
Utkání splnilo  kondiční účel , na herních činnostech musíme pracovat.