U15 zahájila prohrou! - Starší žáci U15 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U15 zahájila prohrou!

Starší žáci U15 zahájili divizní mistrovskou sezónu ve Vyškově

Vyškov - FC Žďas Žďár 5:0 (1:0)

Branky: 2' 44' 48' 50' a 55' domácí

Vokoun - Hladík, Mihok, Sklenář (70. Mráček), Holec, Šerejch (49. Pojmon), Mikišek, Toman (74. Polanský), Polívka, Vavřínek, Tůna (64. Vambera)

Absolutně nám nevyšly začátky obou poločasů. Do 20. minuty prvního dějství jsme někdy i s notnou dávkou štěstí přečkali hned několik vyložených šancí domácích a zůstali tak nadále v utkání. Po zmiňované dvacáté minutě jsme zjistili, že pokud vzadu budeme kompaktní, zodpovědní a směrem dopředu nebudeme snad každý balon odevzdávat soupeři, či bezmyšlenkovitě nakopávat, tak i s takto náročným soupeřem se dá hrát. Dostali jsme se do pár nebezpečných situací, ale bez efektu.

To co se ale vyškovským nepodařilo v prvním dějství, vyjádřili brankově v začátku druhého poločasu. Čtyři obrdžené branky v rozmezí jedenácti minut, bohužel i za našeho "přispění" rozhodly utkání. Poté se utkání již víceméně dohrávalo. V celkovém kontextu však konečné skóre bohužel odpovídá dění na hřišti. Jednoznačně máme co zlepšovat."

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 

 ŽDÍREC N.D

      Neděle |14.3.2021

      14.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšitZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL