U15 doma prohrála s Třebíčí! - Starší žáci U15 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U15 doma prohrála s Třebíčí!

V sobotu 29.srpna se utkala naše žákovská U15 v domácím prostředí s týmem FŠ Třebíč.

FC Žďas - FŠ Třebíč 1:8 (0:4)
Branky: 77' Toman - 11' 12' 25' 29' 48' 55' 57' a 78' hosté
 
Vokoun - Hendrich (57. Zdražil), Hladík (62. Havránek), Sklenář, Holec, Šerejch (46. Pojmon), Mikišek, Toman, Polívka (74. Blažíček), Vavřínek, Tůna
 
 
Nechci aby to vyznělo nějak alibisticky, výsledky nemáme dobré. Ale je třeba brát v potaz, že všechny dosavadní odehraná utkání jsme se postavili soupeřům z top trojky, pokaždé hrajeme v jiném složení, a spoustu dalších věcí.
 
I když to tak výsledkově vůbec nevypadá, myslím si že herně se zvedáme. V některých pasážích hry tam nemáme vůbec špatné věci. Každý zápas se dokážeme dostat do brankových  příležitostí, jenže efektivita je zatím na bídné úrovni. Jediná vstřelená branka ze tři utkání je opravdu málo. Neříkám, že bychom dnes na Fošku stačili, ale např. výsledek 4:8 by vypadal daleko lépe, jen to finále nám vůbec nevychází.
 
Celkově, velmi nám chybí mezihra, větší držení míče. Na zisk se mnoho nadřeme, pak ale velmi často balony zbytečně odevzdáme, hledáme nákopem jediného útočníka, kterého samozřejmě soupeř bez větších problémů pokryje. Míč máme za pár vteřin zpět. Bylo by jednoduché svalit vinu na obránce, ale díky naší špatné mezihře je obrana neustále v permanenci, přetížená a z toho pramení veliké individuální chyhy, které soupeři trestají. Čeká nás mnoho práce a je pouze na nás abychom se z momentálně těžkého období dostali ven!

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 

 ŽDÍREC N.D

      Neděle |14.3.2021

      14.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšitZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL