U14 ZACHRÁNILA V DRUHÉ PŮLI BOD! - Starší žáci U14 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U14 ZACHRÁNILA V DRUHÉ PŮLI BOD!

Zvětšit

K druhému diviznímu utkání odjela U14 starších žáků v sobotu 28.srpna do Prostějova. Zde i zásluhou hattricku Smutky vydolovala bod za remízu3:3.

Prostějov - FC Žďas 3:3 (3:2)

branky: 7´8´a 67´Smutka

Michut - Šorf, Antl, Smutka, Fiala, Bajer, Hauptman, Synek, Filippi, Němec, Had, Musil, Podborský, Šťourač, Beneš.

V Prostějově jsme nepodali dobrý výkon. Bojovali jsme nejen s velmi kvalitním soupeřem, ale kolikrát i sami se sebou. Domácí nás po většinu času přehrávali, avšak díky slabší koncovce, či díky výbornému Michutovi v brance nám neodskočili na vyšší brankový rozdíl a my tak stále byli ve hře o dobrý výsledek. A to se povedlo. Po brejkové situaci jsme dokázali srovnat na konečných 3:3. Díky střelecky disponovanému Smutkovi jsme tak dokázali vytěžit z minima maximum. Na druhou stranu, to co nešlo fotbalově kluci nahradili nasazením, bojovností, sebeobětováním. Za to si zaslouží pochvalu. V příštích utkáních však určitě chceme být kvalitnější.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR