U14 doma zvítězila nad FŠ Třebíč! - Starší žáci U14 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U14 doma zvítězila nad FŠ Třebíč!

V sobotu 29.srpna se utkala naše žákovská U14 v domácím prostředí s týmem FŠ Třebíč.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S - FŠ TŘEBÍČ  5:2 (2:1)

První minuty utkání ukázaly, že půjde o vyrovnaný a bojovný zápas s kvalitním soupeřem.
Ve 14. minutě se do úniku dostal Vojta Boháček, který obstřelil brankáře, 1:0. Tentýž hráč ve 23. minutě skvělou průnikovou přihrávkou od našeho brankáře Dominika Holce, zatáhl míč až do pokutového území, kde byl faulován. Penaltu Vojta Boháček s přehledem proměnil, 2:0. Následovalo mnoho hezkých fotbalových akcí, náš tým čím dál tím více přebíral aktivitu ve hře a častěji ohrožoval branku soupeře, ale štěstí přálo při Třebíči a ve 39. minutě snížili na rozdíl kontaktní branky, 2:1. Druhý poločas jsme nastoupili s výměnou brankáře Dominika Holce vystřídal Dominik Pavlík a Kryštofa Zdražila nahradil Tomáš Sklenář. Naši snahou bylo dát pojistnou branku a ta přišla v 58. minutě, kdy naši průnikovou přihrávku dobře zpracoval Tomáš Vambera, utekl obráncům a bezchybně obstřelil brankáře, 3:1. Následovala další útočná akce, při které zakočoval Jonáš Janík, 4:1. Do utkání nastoupil Lukáš Havránek, který vystřídal výše uvedeného střelce čtvrté branky. V závěru utkání soupeř korigoval stav, kdy po křídle unikl našemu obránci a útočící hráč a skóroval na 4:2 a v poslední minutě upravil konečný stav utkání na 5:2, krásnou střelou pod břevno Vojta Boháček.
Kvalitní výkon a zasloužené vítězství. Velká pochvala všem hráčům včetně našich brankářů Dominika Pavlíka a Dominika Holce.
Děkujeme fanouškům za výbornou atmosféru a fandění.
Jedeme dál. Příště Olomouc.

Sestava: Holec(41Pavlík),Tichý,Síč,Teplý,Polanský-Janík(60Havránek),Vambera,Hanus,Vaverka-Zdražil(41Sklenář),Boháček