U13 na závěr sezóny prověřila Chrudim! - Mladší žáci U13 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U13 na závěr sezóny prověřila Chrudim!

V sobotu 12. prosince sehrála U13 mladších žáků přípravný zápas na umělé trávě s MFK Chrudim

FC ŽĎAS ŽĎÁR - MFK CHRUDIM 3:5(0:2,1:3,2:0)

Do utkání, které se hrálo na celé hřiště 3 x 30 minut vstoupili lépe hosté a v první třetině nás přehrávali. Výsledkem byly dvě branky v naší síti. Ve druhé třetině jsme se zlepšili a hrálo se nahoru dolů ze šancemi na obou stranách.Inkasovali jsme bohužel dvě zbytečné branky po chybách, ale jinak se naše hra zvedla a byly vidět i některé pěkné akce a kombinace.Za stavu 0:5 se nám pak povedlo snížit brankou Vaverky.  V závěrečné třetině zápasu jsme hráli výborně první patnáctiminutovku, ve které jsme i dvakrát skórovali. Zbytek zápasu probíhal bojovně z obou stran, ale branku již ani jeden celek nevstřelil.

Hodnocení trenéra :

Na velkém hřišti hráli kluci poprvé a musíme je pochválit. Hodně fyzicky náročný zápas se dvěmi hráči na střídání zvládli velice dobře. Na začátku se sice všichni rozkoukávali, ale postupem zápasu se všichni lepšili a přidali jsme zaslouženě i tři branky. V zápase bylo samozřejmě i hodně chyb, které jsme klukům v přestávkách zdůraznily.Pochvalu zasluhují všichni za předvedený výkon v chladném počasí.