U13 na úvod porazila Kroměříž! - Mladší žáci U13 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U13 na úvod porazila Kroměříž!

K prvnímu ligovému mistrovskému utkání zavítala 16.srpna na Bouchalky Kroměříž.

FC ŽĎAS ŽĎÁR - KROMĚŘÍŽ 6:3(2:0,2:1,2:2)

První mistrovské utkání za velkého vedra pro nás začalo dobře a v 8. minutě se trefil z dálky Zych. V 17. minutě přidal druhou branku Chmelíček a zdálo se, že soupeř nebude moc vzdorovat. V 19. minutě se ale pískala penalta, kterou Pešek hostům naštěstí chytil. V 38. minutě se prosadil zblízka Sedlák, ale bohužel soupeř o čtyři minuty později snížil. Ve druhé třetině ještě vnesl klid na naše kopačky v 58. minutě Vaverka - 4:1. Poslední třetina dlouho změnu skóre nepřinášela, až znovu Zych střelou z dálky v 75. minutě prostřelil brankáře hostí.O tři minuty později hosté opět snižují, ale domácí opět skórují v 85. minutě Sedlákem, který si naběhl na roh a zavěsil pod horní víko.Poslední slovo mají nakonec hosté, kteří v 88. minutě uzavírají konečné skóre na 6:3.

Hodnocení trenéra :

Soupeř byl velice kvalitní a rozhodl náš dobrý vstup do utkání. Neustále jsme udržovali mírný brankový náskok a připsali si zasloužené vítězství.