U12 VYHRÁLA V DOMÁCÍ PREMIÉŘE! - Mladší žáci U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 VYHRÁLA V DOMÁCÍ PREMIÉŘE!

V žákovské lize se mladší žáci U12 představili v sobotu 26.srpna v domácím prostředí proti Hodonínu. V zápase jsme předvedli výborný výkon hlavně ve druhém poločase a zaslouženě vyhráli.

FC ŽĎAS - FK HODONÍN 11:1(3:0)

Branky: Vališ 4,Koubek 3,Zedníček2, Kohout,Sochor(PK)

Diváků: 50

Sestava:Sochor - Bobula, Jenček,Koubek, Málek,Strnad, Vališ,Vrša,Zedníček.Pešava,Poul,Kohout.

Velice dobře hrající hosté předváděli v prvních dvaceti minutách velice snaživý fotbal.My jsme ale hráli proti zatažené obraně trpělivě a donutili hosty běhat bez míče.Hodonínu posléze koncem poločasu začaly docházet síly.Ke cti hostům však patří,že se celé utkání neuchýlili k nakopávání míčů, ale snažili se hrát kombinačně.V závěru půle se nám třikrát podařilo skórovat a odcházeli jsme do kabin za pohodového vedení 3:0.

V poločase jsme opět nabádali k jednodušší koncovce, k napadání hráčů na útočné polovině a finální průnikové nahrávce za obranu soupeře. Spoustu věcí se nám dařilo plnit a vstřelili jsme i hodně pěkných branek. Nadále ale máme na čem pracovat, hlavně musí několik hráčů dohnat kondici, bez které nemůžeme praktikovat náš náročný styl hry.Nyní nás čeká čtyřdenní soustředění, ve kterém se zaměříme na individuální dovednosti.

Fotky zde:https://www.instagram.com/p/Cwa8uodsx7l/?img_index=1

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR