U12 v přípravě se střídavými výsledky!

V přípravě na jarní sezónu sehrála U12 mladších žáků čtyři přípravné zápasy, do kterých zasáhli všichni hráči, kteří byli k dispozici. Dva zápasy navíc kvůli covidové situaci odpadly.

20.2 FC ŽDAS - MFK Chrudim 4:10(2:3,1:3,1:4)

První dvě třetiny jsme soupeře jasně přestříleli, ale v koncovce se nám nedařilo. Po prostřídání ve třetí třetině naše hra neměla již takovou kvalitu a do koncovky jsme se již skoro nedostali.

Sestava: Filippi - Straka, M.Had - R.Had, Beneš, Musil - J.Sláma, S.Sláma -Rosecký, Kamp, Synek,Bajer

26.2 FC ŽĎAS - Boskovice 4:12(1:5, 2:3,1:4)

Když hrála základní sestava zápas byl vyrovnaný. Po prostřídání šla ale naše hra hodně dolů a jen jsme se bránili.

Sestava: Filippi - Straka, M.Had - R.Had, Beneš, Musil - J.Sláma, S.Sláma - Rosecký, Kamp, Štourač,Bajer.

3.3 FC ŽĎAS - Bedřichov 10:7(4:4,4:2,2:1)

Hráli jsme na dvě lajny. První jasně dominovala a vstřelila osm branek a jen jednou inkasovala. Druhá vstřelila dvě branky a po úvodní třetině kdy se jen bránila postupem času zápas vyrovnala.

Sestava: Michut - Straka, S.Sláma -  R.Had, Beneš, Musil - Bureš, J.Sláma - Ptasczek, Bajer - Štourač, Rosecký, Kamp - Filippi, M.Had

5.3 FC ŽĎAS – Výběr okresu U12 Žďár n. S. 10:3(2:1,5:2,3:0)

Vyrovnaná byla jen první třetina. Pak soupeř od poloviny zápasu od stavu 4:3 úplně odpadl.

Sestava:Michut - Straka, S.Sláma M. Had - R.Had, Beneš, Musil - Bureš, J.Sláma - Ptasczek, Bajer, Štourač, Rosecký, Kamp.

První domácí zápas nás čeká v sobotu 19. března, kdy přivítáme od 10.00 hodin Fastav Zlín.