U12 sehrála první přípravu! - Mladší žáci U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 sehrála první přípravu!

Zvětšit

Přátelské utkání ročníku 2009 ve Svitavách na přírodní trávě bylo sehráno v sobotu 30. května.

TJ SVITAVY - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S - TJ SVITAVY  7:4

Sestava: Chroustovský David, Kotík Daniel, Krajíc Jan, Navrátil Metoděj, Odvárka Štěpán, Prokůpek David, Sedlák Šimon, Staněk Adam, Svoboda Petr, Šik Daniel, Toman František, Fiala Ondřej, Had Radim, Irovský Jan, Sláma Sebastian

Branky:  Prokůpek 3,Toman

Komentář k utkání:
K prvnímu přátelskému utkání v době "pokovidové" jsme vyrazili za spřáteleným oddílem do Svitav. Utkání splnilo účel, hrálo se velmi korektně v přátelské atmosféře za příjemného fotbalového počasí.
Tentokrát vůbec nešlo o výsledek, ale o osvěžení zápasových návyků kluků po tříměsíční vynucené pauze, znovu nasát radost z fotbalového zápasu a aby se kluci nově tvořené kategorie U12 sehrávali a ukázali, co nového se na tréninku naučili. Kluci do utkání dali vše a přes porážku předvedli velmi dobrý výkon, který udrželi po celou dobu zápasu. Kladem odehraného utkání bylo zapojení čtyř hráčů ročníku 2010 do utkání, předvedení se po dlouhé době před vlastními rodiči a společná radost z odehraného zápasu.
Utkání nám ukázalo, že máme na čem stavět do dalších utkání, na čem je potřeba zapracovat v tréninkovém procesu a příští týden v domácím prostředí snad poznáme i radost z výhry.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 

 ŽDÍREC N.D

      Neděle |14.3.2021

      14.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšitZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL