U12 SE ROZLOUČILA S DOMÁCÍM PROSTŘEDÍM VÍTĚZNĚ! - Mladší žáci U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 SE ROZLOUČILA S DOMÁCÍM PROSTŘEDÍM VÍTĚZNĚ!

V žákovské lize se mladší žáci U12 představili v neděli 8.října naposledy na podzim v domácím prostředí proti Kuřimi. I dvanáctý podzimní zápas jsme dovedli do vítězného konce a zůstáváme tak nadále v soutěži stoprocentní.

FC ŽĎAS - KUŘIM 4:2(3:2)

Branky: Mach,Zedníček,Koubek,Vrša(PK)

Diváků: 100

Sestava:Sochor - Bobula, Jenček,Koubek, Málek, Vališ,Vrša,Zedníček,Mach,Kohout,Dobrovolný,Musil

Začátek zápasu nám nevyšel a nejlepší střelec soutěže se v 7. minutě prosadil a poslal hosty do vedení. V dalším průběhu zápasu ho však naše stoperská dvojice dobrým zajišťováním již do ničeho nepustila.Do 30. minuty jsme navíc přidali tři branky a zápas otočili.Škoda jen obdržené branky do šatny, kterou jsme hosty vrátili do zápasu.

Druhý poločas jsme začali dobře a ve 43. minutě odskočili do dvoubrankového náskoku. Ve zbytku zápasu jsme byli aktivnější vytvořili si několik tutových šancí, ale bez gólového vyjádření.Hosty kteří hráli většinou na brejky jsme do vážnějších šancí nepouštěli. S domácím prostředím jsme se tak rozloučili vítězstvím a nyní nás čekají poslední tři zápasy na hřištích soupeřů.

Fotky ze zápasu zde: https://www.instagram.com/p/CyI4KIYMjwP/

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR