U12 DOMINOVALA PROTI H.BRODU PO ZMĚNĚ STRAN! - Mladší žáci U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 DOMINOVALA PROTI H.BRODU PO ZMĚNĚ STRAN!

V žákovské lize se mladší žáci U12 představili v sobotu 23.září v domácím prostředí proti H.Brodu. V zápase se nám tentokrát povedl lépe druhý poločas a zaslouženě jsme před domácími diváky vyhráli.

FC ŽĎAS - H.BROD 12:0(3:0)

Branky: Zedníček 4, Koubek 3,Vališ,Musil,Vrša, Pešava,Kohout

Diváků: 60

Sestava:Sochor - Bobula, Jenček,Koubek, Málek, Vališ,Vrša,Zedníček.Pešava,Musil,Kohout,Dobrovolný.

První poločas jsme působili unaveným dojmem a do první vstřelené branky v 8. minutě jsme promarnili asi 5 dalších gólových příležitostí. V koncovce jsme si počínali celý poločas složitě a nedůrazně. Tři vstřelené branky v síti hostů,ale neodpovídaly dění na hřišti.

V poločase jsme kluky nabádali ke zjednodušenému a rychlejšímu zakončení, střelbu po zemi na kluzkém a nerovném terénu s možností doražených střel. Během patnácti minut jsme tuto činnost splnili a  vstřelili šest branek.Druhý poločas jsme se navíc konečně rozběhali a soupeř začal pomalu fyzicky odcházet.Na malé výjimky se již jen bránil na své polovině hřiště, což jsme ještě třikrát gólově využili a uzavřeli konečný stav utkání na 12:0.Pochvala všem hráčům patří hlavně za splněné cíle ve druhém poločase.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR