Tasovice a Lapeš nás gólově nešetřily!

V neděli 27. září se utkalo divizní Áčko v Tasovicích. Po průběhu zápasu, kdy jsme obdrželi půltucet branek se vracíme s prázdnou a klesáme na 5. místo v tabulce.

TASOVICE - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. 6:1 (3:0)

Rozhodčí: Zapletal ŽK: 3:4 ČK: 0:0 Diváci: 150  Poločas: 3:0 Branky: 17.44.52. a 84. Lapeš, 35. Hrazdílek, 80. Švejkar - 61. Švoma
FC Žďas Žďár n. S.: Jícha - T. Trojánek, Vitásek, Fiala, Růžička - Švoma,Henzl(81.Srnský),Severa,Kunstmüller(55. Pelikán), Klouda - Kovář(59.Požár)

První příležitost si připravili v 10. minutě domácí, kteří zahrozili z levé strany, ale Jícha vyrazil míč na roh. O minutu později pak přišel centr z pravé strany a hlavička domácích jen těsně minula horní konstrukci branky. V 17. minutě se již domácí radovali. Po standardce z poloviny hřiště se trefil neobsazený Lapeš - 1:0. Ve 27. minutě předvedli rychlou akci po levé straně hosté, ale Severa nezakončil. V 35. minutě to tak byli opět domácí, kteří se prosadili po rohovém kopu, když se hlavou trefil Hrazdílek - 2:0. Ve 44. minutě se ještě pískala penalta, kterou využil kanonýr Lapeš a do kabin se šlo za stavu - 3:0

Druhý poločas nezačal pro hosty opět dobře a v 52. minutě střelou z vápna zvýšil náskok domácích Lapeš, který dokončil hattrick - 4:0. V 61. minutě se ke slovu dostali konečně hosté a po individuální akci se střelou k tyči prosadil Švoma - 4:1. Poté se dlouho nic zajímavého nedělo až to byli v 80. minutě domácí, kdy zakončil akci z levé strany osamocený Švejkar - 5:1. V 87. minutě pak dal konečnému stavu podobu po centru hlavou svojí čtvrtou brankou neudržitelný Lapeš  - 6:1. Hosté si tak zapisují druhé utkání v řadě, kdy vyšli bodově naprázdno.