Starší žáci U15 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Starší žáci U15

BLÁZNIVÝ ZÁPAS V BEDŘICHOVĚ SKONČIL REMÍZOU!

K desátému diviznímu utkání odjela U15 starších žáků v neděli 22.října do Bedřichova. Utkání jako na houpačce vyznělo lépe v prvním poločase pro domácí, kteří ještě zahodili penaltu.Druhý poločas vyzněl pro žďárské, kteří pět minut před koncem přišli o vítězství,když domácí vyrovnali na konečných 3:3.

Přečíst celý článek >>


KROMĚŘÍŽ ROZHODLA O VÝHŘE V PRVNÍM POLOČASE!

V sobotu 7.října se utkala v domácím prostředí naše žákovská U15 s týmem Kroměříže. 

Přečíst celý článek >>


VYŠKOV ROZHODL ZÁPAS V PRVNÍM POLOČASE!

K šestému diviznímu utkání odjela U15 starších žáků v sobotu 23.září do Vyškova. Utkání se rozhodlo v prvním poločase, kdy padly všechny tři branky.

Přečíst celý článek >>


U15 DOMA I PO TŘETÍ VYHRÁLA!

V neděli 17.září se utkala v domácím prostředí naše žákovská U15 s týmem FC Kuřim. 

Přečíst celý článek >>


SVRATKA ROZHODLA PROTI U15 V ZÁVĚRU!

Ke čtvrtému diviznímu utkání odjela U15 starších žáků v sobotu 9.září do Brna. Po vyrovnaném průběhu se nakonec rozhodlo utkání v úplném závěru, kdy  domácí Svratka Brno rozhodla. 

Přečíst celý článek >>


U15 JASNĚ OVLÁDLA DERBY!

V sobotu 2.září se utkala v domácím prostředí naše žákovská U15 s týmem H.Brodu. V každém poločase jsme krajskému rivalovi vstřelili dvě branky a zvítězili o čtyři branky.

Přečíst celý článek >>


U15 NEUDRŽELA TŘÍGÓLOVÉ VEDENÍ!

K druhému diviznímu utkání odjela U15 starších žáků v sobotu 28.srpna do Prostějova. Po vyhraném poločase a vedení  ve druhé půli o tři góly přišla pro žďárské posléze čtyřgólová sprcha a konečná prohra 4:3.

Přečíst celý článek >>


U15 NASTŘÍLELA BEDŘICHOVU PŮLTUCET BRANEK!

V žákovské divizi přijel na Bouchalky v neděli 20. srpna Bedřichov a po šestigólovém přídělu si odvezl nováček soutěže do Jihlavy očekávanou prohru.

Přečíst celý článek >>


Sézóna 2023-24

Přečíst celý článek >>


U15 DOMA OPĚT NEVYHRÁLA!

V neděli 7.kvěna se utkala v domácím prostředí naše žákovská U15 s týmem Znojma. Hosté byli v zápase lepším týmem a zaslouženě zvítězili..

Přečíst celý článek >>


U15 PROHRÁLA DERBY!

Starší žáci U15 sehráli další mistrovské utkání v sobotu 29.dubna v H.Brodě. Toto divizní utkání mělo nakonec jednoznačný průběh ve kterém dominovali domácí fotbalisté.

Přečíst celý článek >>


U15 PROHRÁLA VYROVNANÝ ZÁPAS!

V neděli 16.dubna se utkala v domácím prostředí naše žákovská U15 s týmem Sparta Brno. Vše podstatné se v tomto divizním utkání odehrálo ve druhém poločase.

Přečíst celý článek >>


U15 DEKLASOVALA TŘEBÍČ!

Starší žáci U15 sehráli další mistrovské utkání v pátek 7.dubna v Třebíči. Po jasném průběhu uštědřili domácímu celku debakl.

Přečíst celý článek >>


UTKÁNÍ PROTI SVRATCE ROZHODL POKUTOVÝ KOP!

V žákovské divizi přijela v neděli 2. dubna na Bouchalky Svratka Brno. Zápas nakonec rozhodla branka z penaltového puntíku.

Přečíst celý článek >>


U15 PŘIVEZLA Z OLOMOUCE DŮLEŽITÉ VÍTĚZSTVÍ!

Starší žáci U15 sehráli druhé jarní mistrovské utkání v neděli 26.března v Olomouci. Po rychlé brance v prvním poločase jsme přidali další dvě trefy ve druhém dějství a přivezli si velmi cenné tři body.

Přečíst celý článek >>


U15 SMOLNĚ PROHRÁLA!

V žákovské divizi přijela v sobotu 18. března na Bouchalky Kroměříž a po vyrovnaném prvním poločase jsme v závěru smolně inkasovali a zápas prohráli.

Přečíst celý článek >>


U15 NA ZÁVĚR PODZIMU NEDALA ŠANCI VYŠKOVU!

V sobotu 12.listopadu se utkala v divizi naše žákovská U15 v domácím prostředí s týmem Vyškova. S podzimní částí jsme se rozloučili vítězstvím, když rozhodl náš výborný vstup do utkání.

Přečíst celý článek >>


U15 PROHRÁLA ZÁPAS NĚKOLIKA ZVRATŮ!

V sobotu 5.listopadu se utkala naše žákovská U15 na hřišti soupeře v derby zápase s týmem H.Brodu. V zápase se nám podařilo vyrovnat třígólový náskok soupeře, ale poslední slovo měli nakonec domácí, kteří osm minut před koncem rozhodli.

Přečíst celý článek >>


U15 S LÍDREM TABULKY PROHRÁLA!

Starší žáci U15 sehráli další mistrovské utkání ve čtvrtek 27.října v Líšni. Po nerozhodném poločase nakonec padly tři branky ve druhém poločase do naší branky a favorit utkání tak v domácím prostředí nezaváhal.

Přečíst celý článek >>


U15 VE ZNOJMĚ NEBODOVALA!

V neděli 23.10. zajížděli starší žáci U15 k dalšímu mistrovskému utkání do Znojma, kde se o vítězi utkání rozhodlo v závěru utkání.

Přečíst celý článek >>


Starší články: 1 2  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR